مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

WHO می گوید اطلاعات بیشتری در مورد دوز AstraZeneca ، Health News ، ET HealthWorld مورد نیاز است

1 min read

WHO می گوید اطلاعات بیشتری در مورد دوز AstraZeneca مورد نیاز استلندن: دانشمند ارشد سازمان بهداشت جهانی می گوید برای تعیین اینکه آیا واکسن ویروس کرونا ساخته شده توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca کار می کند ، به اطلاعات بیشتری نیاز است.

آکسفورد و AstraZeneca روز دوشنبه گزارش دادند که واکسن آنها 62٪ در افرادی که دو دوز دریافت می کنند و 90٪ موثر است ، درصورتی که به داوطلبان نیم دوز داده می شود و به دنبال آن یک دوز کامل به نظر می رسد. آنها بعداً تصدیق كردند كه یك مسئله تولید منجر به این شده كه نیمی از دوز دارو به اشتباه به عنوان اولین دوز در بعضی از شركت كنندگان تجویز شده است.

دکتر سومیا سوامیناتان ، دانشمند ارشد WHO ، در جلسه توجیهی رسانه ای جمعه گفت که “تعداد آنها هنوز خیلی کوچک است تا در واقع به نتیجه نهایی نرسیم”. در این مطالعه ، 2،741 نفر نیم دوز دریافت کردند و به دنبال آن یک دوز کامل و 8،895 نفر دو دوز کامل دریافت کردند. هیچ یک از افرادی که در این رژیم با دوز دوز مصرفی بودند بیش از 55 سال نداشتند. “مقایسه این دو گروه دشوار است.” وی گفت که آژانس شنیده است AstraZeneca مایل است یک مطالعه کامل را با آزمایش نیمی از دوز و به دنبال آن یک رژیم با دوز کامل انجام دهد ، و خاطرنشان کرد که تحقیقات در حال انجام ارزیابی واکسن از دو دوز کامل استفاده می کند. ap

ما را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید ، فیس بوک، لینک شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *