مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Zydus Cadila برای آزمایش فاز 3 در ماه دسامبر درخواست می کند ، امیدوار است که واکسن را تا ماه مارس ، Health News ، ET HealthWorld راه اندازی کند

1 min read

Zydus Cadila برای انجام آزمایشات فاز 3 در ماه دسامبر ، امیدوار است که واکسن را تا ماه مارس راه اندازی کنددهلی نو: انتظار می رود Zydus Cadila واکسن Covid-19 خود را تا مارس سال آینده معرفی کند “اگر همه چیز خوب پیش برود” ، یک فرد با اطلاع مستقیم از این موضوع به ET گفت.

شخصی که خواست نامش مشخص نشود ، گفت که سازنده داروی مستقر در احمدآباد نتایج آزمایشات فاز 2 خود را هفته آینده ارائه می دهد ، که “ایمنی ، دوز و اثر بخشی واکسن احتمالی را تعیین می کند”.

پس از آن ، Zydus برای آزمایش فاز 3 که قصد دارد در ماه دسامبر بر روی 39،000 شرکت کننده انجام دهد ، درخواست می کند. این فرد گفت: “اگر همه چیز خوب پیش برود ، این شرکت انتظار دارد تا مارس سال آینده واکسن را معرفی کند.”

Zydus آزمایشات مرحله 2 را روی 1000 شرکت کننده انجام داده است. به گفته افرادی که این آزمایشات را ردیابی می کنند ، نتایج اولیه نشان می دهد که ایمن است زیرا هیچ نگرانی در زمینه ایمنی تاکنون مشاهده نشده است. یکی از آنها گفت: “نشانه ها ایمن هستند و دادرسی تحت کنترل است.”

در مصاحبه اخیر با ET ، رئیس شرکت Pankaj R Patel گفته بود ، “هنگامی که واکسن تمام مجوزهای نظارتی را دریافت می کند ، می توانیم برای تولید 100 میلیون دوز در نظر بگیریم.”

افراد آگاه از این موضوع گفتند ، مرکز فناوری واکسن زیدوس (VTC) امکانات لازم را برای این کار فراهم کرده است. آنها گفتند که این شرکت همچنین در حال بررسی همکاری ها برای در دسترس قرار دادن واکسن در مقیاس بزرگتر است.

Zydus آزمایش های فاز 1 و 2 را در ماه ژوئیه آغاز کرده بود.

این شرکت با همکاری National Biopharma Mission ، BIRAC ، بخش بیوتکنولوژی ، دولت هند ، برای تولید نامزد واکسن DNA پلاسمید ، ZyCoV-D همکاری کرد.

با استفاده از ZyCoV-D ، زیدوس با استفاده از پلاسمید غیرتكثیرپذیر و غیر تلفیقی حامل ژن مورد علاقه ، پلت فرم واكسن DNA را در كشور ایجاد كرده و آن را ایمن می كند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *