مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Zydus Cadila برای شروع آزمایشات بالینی فاز 3 برای واکسن Covid-19 ، DC News ، با اعلام سلامتی DC ، سلامت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

Zydus Cadila برای شروع آزمایشات بالینی فاز 3 واکسن Covid-19 با تکان دادن DCGIشرکت دارویی Zydus Cadila روز یکشنبه گفت که تصویب DCGI را برای آغاز آزمایشات بالینی فاز III واکسن Covid-19 ZyCoV-D دریافت کرده است. زیدوس کادیلا در بیانیه ای گفت که این شرکت اکنون آزمایش بالینی فاز III را در حدود 30،000 داوطلب آغاز می کند.

اضافه شد که ZyCoV-D در آزمایشات بالینی فاز I و II ایمن ، قابل تحمل و ایمنی زا است.

شرکت دارویی گفت ، مطالعه مرحله II ZyCoV-D در بیش از 1000 داوطلب بزرگسال سالم به عنوان بخشی از مطالعه سازگار با افزایش دوز فاز I / II ، چند مرکز ، تصادفی و دوسوکور کنترل شده با دارونما انجام شده است.

این آزمایش توسط یک هیئت نظارت بر ایمنی داده مستقل (DSMB) بررسی شده و گزارشات به طور منظم برای به روزرسانی در مورد نتیجه ایمنی به سازمان کنترل استاندارد داروهای مرکزی (CDSCO) ارسال شده است.

رئیس گروه Zydus ، پانکاج آر پاتل گفت: “ما در حال رسیدن به یک مرحله مهم در برنامه تولید واکسن هستیم و به هدف خود برای کمک به مردم در مبارزه با همه گیری با یک واکسن بومی کشف شده ، ایمن و موثر رسیده ایم.”

وی افزود: آزمایش فاز 3 اثر واکسن این شرکت را در جلوگیری از Covid-19 تعیین می کند ، که همچنان تهدید بزرگی در سراسر جهان است.

مدیر کنترل داروی هند (DCGI) روز یکشنبه تصویب اضطراری موسسه سرم و بهارات بیوتک را برای واکسن های مربوطه خود صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *