مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Zydus Cadila جایزه USFDA Fast Track را برای Saroglitazar ، Health News ، ET HealthWorld دریافت کرد

1 min read

Zydus Cadila جایزه USFDA Fast Track را برای Saroglitazar دریافت می کندشرکت دارویی Zydus Cadila روز چهارشنبه اعلام کرد که برای تنظیم کاندیدای دارویی تحقیقاتی خود Saroglitazar Mg ، برای تنظیم یک بیماری کبدی – کلانژیت صفراوی اولیه (PBC) ، از تنظیم کننده بهداشت ایالات متحده ، Fast Track Design Recation Design را دریافت کرده است. Fast Track فرآیندی است که USFDA برای تسریع در بررسی داروها برای درمان بیماری های جدی و رفع نیاز پزشکی برآورده نشده ارائه می دهد. زیدوس کادیلا در بیانیه ای گفت: دارویی که Fast Track Design را دریافت می کند ، در صورت احراز معیارهای مربوطه مجاز به تأیید سریع و بررسی اولویت است.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده (USFDA) Fast Track Design را برای درمان بیماران مبتلا به PBC به Saroglitazar Mg اعطا کرده است.

رئیس Zydus Cadila ، رئیس Pankaj R Patel ، اظهار داشت: “اعطای تعیین مسیر سریع به Saroglitazar ، یک کاندید تحقیق برای درمان PBC ، یک تشخیص مهم توسط USFDA برای رسیدگی به وضعیت جدی و رفع نیاز پزشکی برآورده نشده در درمان بیماران PBC است.” گفت وی افزود که این شرکت به همکاری نزدیک با USFDA برای توسعه بالینی Saroglitazar Mg برای بیماران مبتلا به PBC ادامه خواهد داد.

در بیانیه آمده است ، PBC یک بیماری کبدی است که به دلیل تخریب تدریجی مجاری صفراوی در کبد ایجاد می شود ، که منجر به کاهش جریان صفرا می شود – بیماری که به عنوان کلستاز نامیده می شود. سهام Cadila Healthcare ، نهاد ذکر شده در گروه Zydus Group ، با قیمت 470.50 روپیه در هر بورس در BSE معامله می شد که 1.19 درصد بیشتر از بسته شدن قبلی خود بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *