مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

آرویند کجریوال ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

وضعیت Covid-19 در دهلی باید طی 7-10 روز کنترل شود: آرویند کجریوالدهلی نو: آرویند کجریوال ، وزیر ارشد دهلی روز جمعه گفت که وضعیت Covid-19 در پایتخت ملی باید طی هفت تا 10 روز کنترل شود و دولت او اقدامات زیادی را در این زمینه انجام می دهد. کجریوال همچنین گفت که آلودگی “بزرگترین” دلیل شیوع موارد ویروس کرونا در شهر است.

“پرونده های Covid-19 طی چند روز گذشته در حال افزایش است. من همچنین در مورد آن نگران هستم. ما تمام اقدامات مناسب را برای کنترل آن انجام داده ایم. ما در حال بررسی اقدامات بیشتر در هفته آینده هستیم. من فکر می کنم که وضعیت باید تحت کنترل قرار گیرد 7 تا 10 روز و باید موارد کاهش یابد. ”

CM گفت: “آلودگی بزرگترین دلیل افزایش اوضاع Covid-19 در دهلی است. ما تا 20 اکتبر شرایط را تحت کنترل داشتیم.”

با استناد به گزارشی ، کجریوال همچنین گفت که محلول ضد ریشه تهیه شده توسط م Instituteسسه تحقیقات کشاورزی هند ، پوسا ، 70 تا 95 درصد بقایای محصول را در 24 روستای دهلی تجزیه کرد.

دولت دهلی گزارش را به همراه دادخواست به کمیسیون مدیریت کیفیت هوا در منطقه پایتخت ملی (NCR) و مناطق مجاور ارائه می کند و از آن می خواهد که دستورالعمل هایی را برای اجرای آن به همه دولت های ایالتی صادر کند.

دهلی 7،053 مورد Covid-19 تازه را در یک روز ثبت کرد ، تعداد عفونت ها در پایتخت ملی را به بیش از 4.67 لک در روز پنجشنبه رساند ، در حالی که 104 کشته بیشتر در یک دوره مشابه ، بالاترین میزان در طی پنج ماه ، شمار کشته ها را به 7332 ، مقامات گفتند.

READ  توسعه دهندگان ادعا ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld ، Sputnik V حدود 90٪ موثر بر Delta شلیک کرد

پایتخت ملی بالاترین سنبله یک روزه خود را با 8593 مورد Covid-19 در روز چهارشنبه ثبت کرده است ، در حالی که 85 مرگ مربوط به این بیماری در آن روز ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *