مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

آزمایشات واکسن کرونا ویروس جانسون و جانسون برای نوزادان ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

آزمایشات واکسن کرونا ویروس جانسون و جانسون که شامل نوزادان استجانسون و جانسون قصد دارند واکسن ویروس کرونا را در نوزادان و حتی نوزادان تازه متولد شده ، همچنین در زنان باردار و در افرادی که سیستم ایمنی بدنشان به خطر افتاده است آزمایش کنند.

این طرح جسورانه برای آزمایش های بالینی گسترده با تأیید دکتر اوفر لووی ، مدیر برنامه واکسن های دقیق در بیمارستان کودکان بوستون هاروارد و عضو کمیته مشورتی سازمان غذا و دارو که داده های واکسن این شرکت را بررسی کرد ، مواجه شد.

وقتی لوی رئوس مطالب آزمایشی برنامه ریزی شده را دید ، “آنها سرم را برگرداندند”. گزارش آنها به عنوان بخشی از درخواست این شرکت در FDA برای تأیید استفاده اضطراری و در جلسه FDA مورد بحث قرار گرفت.

لوی گفت: “آنها جزئیات زیادی در این باره دریافت نکردند اما روشن کردند که آنها در حال پیگیری مطالعات ایمن سازی ویروس کرونا در کودکان و مادران هستند.” آنها اعضای کمیته را به مطالب توجیهی خود ارجاع دادند ، جایی که در صفحه 34 ، این شرکت مطالعات برنامه ریزی شده را ذکر کرد.

سخنگوی جانسن بیوتک ، شرکت جانسون و جانسون که در حال تولید این واکسن است ، تأیید کرد که این شرکت قصد دارد آزمایشات بالینی را روی کودکان گسترش دهد.

PfizerBioNTech و Moderna که اکنون واکسن ویروس کرونا به بزرگسالان تزریق می شود ، قصد دارند به تدریج آنها را در گروه های سنی جوان و جوان آزمایش کنند. این واکسن ها اکنون در کودکان 12 سال به بالا در حال آزمایش هستند.

جانسون و جانسون ابتدا واکسن خود را در کودکان بالای 12 سال و زیر 18 سال آزمایش می کنند ، اما قصد دارند بلافاصله پس از شروع مطالعه ای که شامل نوزادان و نوجوانان است ، شروع کنند. سپس این شرکت واکسن خود را در زنان باردار و سرانجام در افراد دارای نقص ایمنی آزمایش خواهد کرد. مانند سایر شرکت ها ، جانسون و جانسون نیز پاسخ های ایمنی و ایمنی را تجزیه و تحلیل می کنند.

READ  هشدار اتحادیه اروپا در مورد خطرات مسابقه واکسن Covid-19 پس از تأیید انگلستان در مورد Pfizer shot ، Health News ، ET HealthWorld

بر خلاف واکسن های Covid-19 که در حال حاضر استفاده می شود و از فناوری جدیدی با RNA پیام رسان استفاده می کنند ، واکسن جانسون و جانسون از روشی استفاده می کند که سالها به طور گسترده آزمایش شده است. این ویروس به آدنو ویروس معلول ، شبیه ویروس هایی که باعث سرماخوردگی می شوند ، متکی است تا دستورالعمل هایی را به سلول ها ارائه دهد تا به طور خلاصه از پروتئین سنبله ویروس تهیه کنند. سپس سیستم ایمنی گیرنده آنتی بادی علیه پروتئین سنبله می سازد. ویروس کرونا برای آلوده سازی سلول ها به پروتئین های سنبله ای خود احتیاج دارد ، بنابراین آنتی بادی ها می توانند قبل از شروع عفونت COVID را مسدود کنند.

واکسن های موجود آدنو ویروس شامل یکی از موارد ابتلا به ابولا است که به صورت ایمن برای نوزادان در سن 1 سالگی تجویز شده است و دیگری برای ویروس سنسیسیال تنفسی است که به صورت امن به نوزادان داده می شود. لوی گفت ، تقریباً 200000 نفر واکسن آدنو ویروس دریافت کرده اند ، و هیچ مسئله جدی ایمنی ندارند. وی گفت که جانسون و جانسون در جلسه FDA از آن سابقه ایمنی نام بردند.

بیشتر بازار واکسن در دنیا مربوط به واکسن های کودکان است.

لوی افزود که به نظر وی برای افتتاح مدارس نیازی به ایمن سازی کودکان نیست. اما بسیاری از والدین می ترسند فرزندان خود را بدون واکسن به مدرسه بفرستند. و ، وی خاطرنشان کرد ، واکسیناسیون کودکان به کشور در رسیدن به مصونیت گله کمک می کند.

READ  بیایید یک سیستم مراقبت های بهداشتی یکپارچه ایجاد کنیم ، جایی که سیستم های آیوش در کنار داروهای معمولی ، Health News ، ET HealthWorld کار می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *