مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

اردوگاه های آزمایش Covid-19 در دو ISBT امروز افتتاح می شوند ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

دهلی: اردوگاه های آزمایش Covid-19 امروز در دو ISBT افتتاح می شونددهلی نو: از روز پنجشنبه ، آزمایشات Covid-19 از مسافران ورودی به ISBT های دروازه کشمیر و سرای کله خان در اردوگاه های ویژه ای که در این ترمینال های بین المللی اتوبوس مستقر می شوند ، آغاز می شود. ISBT ها ، همراه با Anand Vihar ، پس از هفت ماه در روز سه شنبه بازگشایی شدند.

Anand Vihar ISBT ، که در مرز دهلی و اوتار پرادش واقع شده است ، در حال حاضر یک اردوگاه تست عملیاتی برای مسافران مسافرتی دارد که به ترمینال اتوبوس کاوشامبی در آن طرف مرز می رسند و وارد دهلی می شوند. روز چهارشنبه ، 19 مسافر در این اردوگاه آزمایش مثبت دادند و به یک مرکز قرنطینه منتقل شدند. از این تعداد 11 نفر ساکن اوتار پرادش و هشت نفر اهل دهلی هستند.

در حالی که 543 اتوبوس بین ایالتی از ISBT در روز اول کار می کردند ، این رقم در روز چهارشنبه 629 نفر بود – 358 نفر از آناند ویهار ، 170 نفر از دروازه کشمیر و 101 نفر از سرای کله خان.

یک مقام دولت دهلی گفت: “آزمایش در هر سه ISBT از ساعت 6 صبح تا 9 شب انجام می شود و بیشتر امکانات بهداشت عمومی در همه آنها قرار دارد.” وی افزود: آنیل بیژال ، فرماندار ستوان ، آزمایش امکانات و قرنطینه را درخواست کرده بود و گزارشی ارائه شده است.

“ما از دادستان های منطقه درخواست کرده بودیم تیم های آزمایش را در ISBT دروازه کشمیر و سرای کله خان مستقر کنند و آنها بلافاصله پاسخ دادند. پرسنل و امکانات با توجه به ردپاها مستقر خواهند شد. ” “هر کسی Covidpositive را پیدا کند به مرکز قرنطینه تعیین شده منتقل خواهد شد.”

READ  Star Health پس از موج دوم ، ادعاهای Covid-19 990 پوندی را گزارش می کند. نیازمند تنظیم کننده سلامت ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld است

اردوگاه آزمایش ویژه در آناند ویهار که از اوایل ماه اوت عملیاتی است ، دارای 47 پرسنل بهداشتی ، از جمله دو پزشک ، 15 تکنسین آزمایشگاه و 30 داوطلب دفاع مدنی است و روزانه حدود 1500 آزمایش آنتی ژن سریع انجام می دهد.

تیمی متشکل از چهار پرسنل بهداشتی ، شامل دو پزشک و دو تکنسین آزمایشگاه ، قرار است در سرای کله خان مستقر شوند ، جایی که در ابتدا 400 آزمایش در هر روز انجام می شود. این مقام مسئول گفت ، مقدمات كافی در ISBT دروازه كشمیر نیز انجام شده است.

وی گفت: “ما در نظر داریم بیش از 70 داوطلب دفاع غیرنظامی را در داخل ISBT مستقر كنیم تا فاصله اجتماعی را تضمین كنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *