مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

اسلات 50٪ برای Covid-19 به عنوان دولت 685 تخت را در 14 pvt hosps ، Health News ، ET HealthWorld اضافه می کند

1 min read

دهلی: اسلات 50٪ برای Covid-19 به عنوان دولت 685 تخت را در 14 حفره PV اضافه می کنددهلی نو: برای افزایش در دسترس بودن تخت های Covid-19 در بیمارستان ها ، دولت دهلی 685 تخت را در 14 بیمارستان خصوصی با صدور دستور صادر شده در روز جمعه اضافه کرده است ، جدا از اضافه کردن تخت های اضافی در هشت بیمارستان خود.

در این نامه که توسط سلول خانه سالمندان اداره کل خدمات بهداشتی ، دولت دهلی صادر شده ، آمده است که تصمیم گرفته شده 50 درصد از کل ظرفیت تختخواب در 14 بیمارستان برای درمان بیماران Covid-19 اختصاص یابد. ناظران پزشکی این بیمارستانها جهت پذیرش بیماران Covid طبق تخصیص اصلاح شده تختخوابها ، و به روزرسانی داده ها در برنامه تلفن همراه “Delhi Corona” با تأثیر فوری ، هدایت شده اند.

بیمارستانهای خصوصی با تخت های Covid که تعداد آنها افزایش یافته است عبارتند از: بیمارستان Mata Chanan Devi (جاناکپوری) ، بیمارستان Metro (Preet Vihar) ، بیمارستان Venkateshwar (Dwarka) ، بیمارستان St. Stephen (Tis Hazari) ، بیمارستان Apollo (Sarita Vihar) ، بیمارستان Fortis SS (شالیمار باغ) ، بیمارستان Max SS (Patparganj و Saket) ، بیمارستان BLK (جاده Pusa) ، م Instituteسسه قلب اسکورت Fortis (اخلا) ، بیمارستان Dharamshila (Trilokpuri) ، بیمارستان Tirath Ram Shah (خطوط مدنی) ، بیمارستان Sant Parmanand (خطوط مدنی) و بیمارستان سر گانگا رام (راجندرا ناگار).

ظرفیت تختخواب ترکیبی این 14 بیمارستان 4881 تختخواب است که از این تعداد تختخواب Covid موجود ، 1756 تختخواب است. اما به دنبال این سفارش ، این تعداد به 2،441 رسید.

در دستور دیگری که توسط بخش بهداشت صادر شده است ، در مجموع 500 تخت اضافی برای مراقبت از كووید در هشت بیمارستان دولتی تعیین شده است ، از جمله بیمارستان های اختصاصی كوید ، بیمارستان Deen Dayal Upadhyay (هاری ناگار) ، بیمارستان امبدكار (روهینی) ، بیمارستان باگوان ماهاویر (Pitampura) ، بیمارستان Sanjay Gandhi (Mangolpuri) و بیمارستانهای Covid اختصاصی بیمارستان Deep Chand Bandhu (آشوک ویهار) ، بیمارستان SS راجیو گاندی (Tahirpur) و بیمارستان Burari.

READ  دهلی CM بنیاد ایجاد بلوک جدید را در بیمارستان LNJP ایجاد می کند ، از مبارزان تاجگذاری استقبال می کند ، News News ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *