مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

افزایش Bidencare برای بخش داروسازی هند ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

افزایش Bidencare برای بخش داروسازی هندبمبئی: انتظار می رود بخش داروسازی هند از ریاست جمهوری بایدن به دلیل افزایش فشار برای نسخه های عمومی و دسترسی به بیمه درمانی مقرون به صرفه بهره مند شود. جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده قصد دارد قانون مراقبت مقرون به صرفه را کاهش دهد ، که کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و دسترسی به بیمه درمانی آمریکایی ها را تضمین می کند.

این بدان معناست که اعتماد بیشتر به داروهای عمومی و مواد شیمیایی زیستی دارد ، که خبر خوبی برای شرکت های دارویی هند است. ایالات متحده سالانه تقریباً 7 میلیارد دلار فرمول از هند وارد می کند که هر سومین قرص از اینجا می آید. دامنه افزایش دسترسی به بیمه درمانی مقرون به صرفه همچنین تقاضای داروهای عمومی را برانگیخته است. طی چند سال گذشته ، قانون مراقبت مقرون به صرفه – که در سال 2010 تحت رئیس جمهور وقت باراک اوباما و معاون وزیر بایدن امضا شد – مورد حملات بی وقفه قرار گرفته است. اما این ممکن است با برنامه ریزی مجدد بایدن ، با برنامه های خود برای بیمه بیش از 97٪ آمریکایی ها ، تغییر کند.

شرکت ها می گویند که آنها برای بررسی تأثیر ریاست جمهوری بایدن بر بخش داروسازی هند منتظر جزئیات خواهند ماند. سودارشان جین ، دبیر کل اتحادیه دارویی هند ، سازمانی که نمایندگی شرکت های تولیدکننده داخلی را دارد ، به TOI گفت: “گفتن خیلی زود است. بخش داروسازی نقش مهمی در سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده ادامه خواهد داد. ”

تحلیلگران می گویند ، شرکت های عمومی از جمله دکتر ردی ، لوپین ، سیپلا و اوروبیندو می توانند از پیروزی بایدن بهره مند شوند. “جو بایدن برنامه ای برای تقویت قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) دارد و قدرت بیشتری به كشورها برای كشف قیمت گذاری داروها ارائه می دهد. اکنون با پیروزی بزرگ در انتخابات ، سنا دموکراتیک می تواند راه را برای قیمت داروهای تجویز شده و اصلاحات مربوط به مراقبت های بهداشتی که می تواند بر داروهای خاص (با قیمت بالا در مقایسه با داروهای عمومی) شرکت هایی مانند Pfizer ، Sanofi ، Eli Lilly و غیره تأثیر بگذارد ، بایدن تأکید می کند استفاده از داروهای عمومی در کشوری که تولیدکنندگان داروخانه های هند توانایی های تولیدکنندگان ارزان قیمت داروهای عمومی را در جهان ایجاد کرده اند. هند تقریباً 7 میلیارد دلار صادرات دارو به ایالات متحده صادر می کند که انتظار می رود با رشد یک رقمی بالا رشد کند. “Axis Securities CIO Naveen Kulkarni گفت.

READ  شرکت های نواواکس با Covax برای اولین بار 350 میلیون منفجر ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld معامله می کنند

برخی از آنتی بیوتیک های حیاتی ، استروئیدهایی مانند گاباپنتین ، داروی ضد دیابت متفورمین و مسکن هایی مانند ایبوپروفن توسط ایالات متحده از هند وارد می شوند. اخیراً ، هنگامی که بیماری همه گیر Covid-19 رخ داد ، ایالات متحده به دنبال مقادیر زیادی پاراستامول ، هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا و آنتی بیوتیک های کلیدی از هند بود. در کوتاه مدت ، انتظار می رود استراتژی های کاهش کوید در مرحله اصلی قرار گیرند.

بخشی از کارشناسان احساس می کنند که این ضربه یک کیسه مخلوط است. “افزایش شفافیت و کاهش نقش واسطه ها در تجارت ، قیمت مناسب بیماران را تضمین می کند. مصوبات سریعتر عمومی ، رقابت را افزایش داده و سودآوری تولیدکنندگان ژنیک هند را که به بازار ایالات متحده عرضه می کنند ، تحت تأثیر قرار می دهد. قصد محدود کردن قیمت ها و / یا ایجاد شاخص قیمت گذاری بین المللی برای داروها تحت Medicare Part-B ممکن است حاشیه ها را تحت کنترل داشته باشد. ”

برخی احساس می کنند رئیس جمهور جدید تأثیر قابل توجهی در بخشی که به هر حال در یک فضای کاملا محدود قیمت کار می کند ، نخواهد داشت. “شرکت های داروسازی مبتکر ممکن است از دیدگاه انتخابات ایالات متحده ارتباط بیشتری داشته باشند ، فضایی که شرکت های داروسازی داخلی تا حد زیادی از آن غایب هستند. اگرچه ما یادآور می شویم که حتی قبل از انتخابات ایالات متحده هیچ نگرانی مادی وجود ندارد. »، بوهش گاندی ، تحلیلگر ارشد اوراق بهادار (سهام عدالت) گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *