مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

انتشار برجسته توسط محققان KUK و DPSRU ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

استراتژی های مربوط به سموم میکروبی برای مبارزه با سرطان: انتشار برجسته توسط محققان KUK و DPSRUKURUKSHETRA: در یک پیشرفت علمی اخیر ، دانشمندانی که در زمینه علوم دارویی ، سم شناسی ، زیست شناسی سرطان و داروسازی دارویی در دانشگاه Kurukshetra (KU) و دانشگاه علوم تحقیقات و تحقیقات دارویی دهلی (DPSRU) فعالیت می کنند ، در انتشار مقاله ای بسیار معتبر موفق بوده اند. مجله بین المللی سمینارها در زیست شناسی سرطان
این ژورنال به اطلاع دانشمندان از تحولات اخیر در زمینه انکولوژی مولکولی از دلایل اساسی ژنتیکی و مولکولی تحول سلولی و سرطان تا مبنای مولکولی درمان های بالقوه اختصاص دارد. این ژورنال کاملاً تأسیس شده و شهرت بسیار بالایی در جامعه علمی کسب کرده است.

طبق آخرین گزارش های استناد به ژورنال ، فاکتور تأثیر سمینارها در زیست شناسی سرطان 15.707 است و امتیاز ژورنال 18.1 است. در زمینه تحقیقات سرطان ، Quartile of Seminars in Cancer Biology Q1 است یعنی مجله در میان برترین مجلات در این زمینه قرار گرفته است.

دهلی نو ، نویسنده مقاله ، Prabodh Chander Sharma ، دانشمند از DPSRU ، گفت كه سموم میكروبی به طور طبیعی به عنوان درمانی علیه سلولهای سرطانی ، ابعاد جدید امیدواركننده ای است. این سموم میکروبی مکانیسم های مختلفی برای عملکرد دارند. قبل از پیوستن به DPSRU ، دکتر پرابود بیش از 13 سال در KU خدمت کرده است.

Jitender Kumar Bhardwaj دانشمند دیگری از KU و همكار مقاله نوشت كه این عوامل بر روی اهداف مختلف زیستی مانند مهار سنتز پروتئین ، كاهش رشد سلول ، تنظیم چرخه سلولی و بسیاری از فرآیندهای سلولی عمل می كنند.

پروفسور Vijay K Thakur از دانشگاه ادینبورگ ، انگلیس گفت که این روش درمانی به عنوان یک درمان بسیار امیدوار کننده محبوب می شود. این مقاله از چندین م institسسه در هند مانند دانشگاه جامو ، RCPIPER ، ماهاراشترا و انگلستان همكاران دارد.

READ  مدیر عامل ، بهداشت و سلامت ، ET HealthWorld

پروفسور Ramesh K Goyal ، معاون DPSRU ، دهلی نو و نویسنده این مقاله معتبر تأکید کرد که به نظر می رسد سموم میکروبی و متابولیت های آنها یک پتانسیل بزرگ برای ارائه گزینه امیدوار کننده برای درمان و مدیریت مبارزه با سرطان دارند. به گفته وی ، چالش اصلی در مورد درمان موثر سرطان رساندن ایمن سم میکروبی به سلولهای سرطانی است.

پروفسور Pawan K Sharma ، رئیس ، تحقیق و توسعه ، KU تأکید کرد که چنین انتشارات برجسته نه تنها نشان دهنده صلاحیت فکری نویسندگان است بلکه به اعتبار م ofسسه و دانشگاه وابسته نیز می افزاید.

پروفسور Som Nath Sachdeva ، VC KU تیم نویسندگان را تحسین کرده و گفته است که انتشار چنین اثر برجسته ای باعث افتخار دانشگاه و جامعه علمی کشور است. وی افزود که این انتشار به بهبود فضای تحقیق در دانشگاه ها کمک خواهد کرد و در ایجاد همکاری های علمی مثمر ثمر در فعالیت های پژوهشی آینده مفید خواهد بود.

سانجیف شارما ، ثبت نام کننده KU ، نویسندگان را برای این موفقیت تبریک گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *