مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

انگلستان برای اجرای آزمایشات مرحله نهایی واکسن Janssen Covid ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

انگلستان برای انجام آزمایشات مرحله نهایی واکسن Janssen Covidلندن: انگلیس اولین کشوری است که آزمایشات نهایی واکسن ویروس کرونا را که توسط شرکت دارویی Janssen ، یکی از شرکت های تابعه جانسون و جانسون تولید می شود ، انجام می دهد. دانشمندان از روز دوشنبه استخدام حدود 6000 نفر را در سراسر انگلیس برای آزمایش 12 ماهه آغاز می كنند.

دکتر سائول فاوست ، که به راهنمایی این مطالعه کمک می کند ، گفت که این تحقیق ابتدا در انگلیس آغاز می شود اما هدف آن استخدام 30،000 نفر در شش کشور جهان است.

در این عکسبرداری از ویروس سرماخوردگی بی ضرر برای رساندن پروتئین سنبله ویروس کرونا به بدن استفاده می شود ، که دانشمندان امیدوارند پاسخ ایمنی بدن را تحریک کند.

فاوست گفت که اخبار Pfizer و شریک آلمانی آن BioNTech در هفته گذشته مبنی بر اینکه واکسن آنها بر اساس اطلاعات اولیه 90 درصد موثر است ، از تحسین تحقیقات آنها است.

فاوست ، استاد ایمنی شناسی کودکان و بیماریهای عفونی در دانشگاه ساوتهمپتون ، در یک جلسه خبری گفت:

وی افزود: “ما فقط نمی دانیم كه هر یك از این واكسن ها چگونه رفتار می كنند و مصونیت كوتاه مدت و طولانی مدت را ایجاد می كنند.”

فاوست گفت که به نیمی از افراد در مطالعه جدید انگلستان ، واکسن نمکی با دارونما داده می شود.

وی افزود كه محققان امیدوارند افرادی را از گروه هایی كه تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند ، از جمله افراد مسن و اقلیت های قومی ، استخدام كنند.

واکسن Jannsen در میان شش واکسن آزمایشی کرونا ویروس است که انگلیس به عنوان بخشی از ذخیره 350 میلیون دوز برنامه ریزی شده سفارش داده است.

READ  پرو 23.1 میلیون دوز آینده واکسن کرونا را از Pfizer ، COVAX ، Health News ، ET HealthWorld تأمین می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *