مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

انگلیس بررسی سریع واکسن بالقوه AstraZeneca Covid-19 ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld را آغاز کرد

1 min read

انگلیس بررسی سریع واکسن بالقوه Covid-19 AstraZeneca را آغاز می کندتوسط Kanishka Singh

AstraZeneca Plc روز یکشنبه گفت که تنظیم کننده بهداشت انگلیس بررسی سریع واکسن ویروس کرونا را آغاز کرده است.

سخنگوی AstraZeneca گفت: “ما بررسی جامع واکسن Covid-19 توسط MHRA (آژانس تنظیم کننده داروها و محصولات بهداشتی) را تأیید می کنیم.”

در بررسی های گسترده ، تنظیم کننده ها می توانند داده های بالینی را در زمان واقعی ببینند و با سازندگان دارو در مورد روند تولید و آزمایشات گفتگو کنند تا روند تأیید را تسریع کنند.

این روش برای سرعت بخشیدن به ارزیابی داروهای امیدوار کننده یا واکسن ها در مواقع اضطراری بهداشت عمومی طراحی شده است.

واکسن Covid-19 AstraZeneca همراه با دانشگاه آکسفورد در حال تولید است. بلومبرگ روز جمعه گزارش داد که MHRA همچنین بررسی سریع نامزد واکسن Covid-19 را از شرکت Pfizer Inc آغاز کرده است.

AstraZeneca و Pfizer از پیشگامان تولید واکسن ویروس کرونا هستند که شامل Johnson & Johnson و Moderna Inc نیز می شود. نامزدهای واکسن آنها در مراحل پایانی قرار دارند ، انتظار می رود داده های موقت در هفته های آینده انجام شود.

این سازنده دارویی انگلیس روز دوشنبه گفت واکسن آزمایشی Covid-19 خود در بزرگسالان و جوانان پاسخ ایمنی ایجاد می کند. این واکسن همچنین واکنش های نامطلوب کمتری را در میان افراد مسن ایجاد می کند.

ویروس کرونا ویروس کشته شده در جهان بیش از 1.19 میلیون نفر ، به اقتصاد جهانی آسیب رسانده و زندگی عادی میلیاردها نفر را زیر و رو کرده است.

کار روی واکسن آکسفورد در ژانویه آغاز شد. واکسن ناقل ویروس که AZD1222 یا ChAdOx1 nCoV-19 نامیده می شود از نسخه ضعیف شده ویروس سرماخوردگی ایجاد می شود که باعث ایجاد عفونت در شامپانزه ها می شود.

READ  عوامل اصلی در بازار ، سلامت نیوز ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *