مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

اولین IC-tele کرالا در Kozhikode ، Health News ، ET HealthWorld راه اندازی شد

1 min read

اولین IC-tele کرالا در Kozhikode راه اندازی شدKOZHIKODE: اولین Tele-ICU دولت ، یک ابتکار مشارکت عمومی و خصوصی در مراقبت های بهداشتی ، در بیمارستان ساحلی دولت در اینجا ایجاد شده است. پیش بینی می شود که امکان مراقبت شبانه روزی بیماران مراقبت های ویژه در بیمارستان تعیین شده Covid-19 توسط تیمی از تشدیدکنندگان مرکز فرماندهی بیمارستان میترا ، که یک بیمارستان سوم است ، امکان پذیر باشد.

وزیر بهداشت کی کی شایلاجا روز یکشنبه با افتتاح این مرکز از طریق ویدئو کنفرانس گفت که بخش بهداشت در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک مرکز Tele-ICU در کالج های پزشکی دولتی برای رفع کمبود تشدیدکننده ها در بخش دولتی است.

بخش بهداشت ICU جدیدی با 22 تخت در بیمارستان Beach با کمک بودجه NHM در پی همه گیری Covid-19 ایجاد کرده بود. مقامات میترا دوربین ها و نرم افزارهایی با کیفیت بالا در بیمارستان عمومی ICU نصب کرده و آن را برای نظارت 24 ساعته بر روی بیماران به مرکز فرماندهی خود متصل کرده اند.

انتظار می رود Tele-ICU علاوه بر رفع کمبود متخصص ، مجموعه دیگری از امکانات مراقبت های ویژه را برای اطمینان از نتایج بهتر بهداشتی و کاهش خطر خطاهای دارویی و کنترل عفونت ارائه دهد.

بیمارستان میترا ادعا کرده است که جدا از نظارت بر حیوانات ، نتایج آزمایشگاه ، تصویربرداری برای تشخیص زودهنگام و پروتکل های درمانی ، بررسی دقیق پذیرش و استفاده از پروتکل ICU مراقبت از راه دور و استاندارد مراقبت روزانه را ارائه می دهد.

“کمبود تشدیدکننده وجود دارد و همه گیرها آسیب پذیری ها را در سطح جهانی نشان داده است. زمان مناسب برای استفاده از نوآوری های فناوری برای حل چالش های مراقبت های بهداشتی است ، با ارائه راه حل های دیجیتال بیشتر به پزشکان در اسلحه خود ، خوشحال هستیم که همکاری می کنیم با وزارت بهداشت ، “گفت فیضال کوتیکولون ، رئیس بیمارستان میترا.

READ  روش جدیدی برای تشخیص دقیق و سریع COVID-19 از سواب تلفن ، Health News ، ET HealthWorld

بنیاد فیضال و شعبانا گفته است که از فعالیت های مکرر این طرح پشتیبانی مالی خواهد کرد.

وی افزود: “بیش از سه تخت ICU وجود دارد ، اما كمتر از 5000 تشدید كننده در كشور. این شکاف بسیار زیاد است و نمی توان آن را رفع کرد. پیشرفت فناوری این اطمینان را به ما داده است که اکنون می توانیم مراقبت های بهداشتی با کیفیت را دموکراتیک کنیم و از طریق دسترسی وسیعتر آن را به مردم نزدیک کنیم. “دکتر علی فیضل ، رئیس بیمارستان میترا گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *