مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

اکنون ، قرارهای ملاقات در بیمارستان دولت دهلی را از طریق برنامه ، Health News ، ET HealthWorld رزرو کنید

1 min read

اکنون ، قرار ملاقات ها را در بیمارستان دولت دهلی از طریق برنامه رزرو کنیددهلی نو: آرویند کجریوال ، وزیر ارشد ، روز دوشنبه یک برنامه تلفن همراه و یک سیستم ثبت نام OPD آنلاین در Shri Dada Dev Matri Avum Shishu Chikitsalaya ، یک بیمارستان 106 تختخوابی در منطقه جنوب غربی راه اندازی کرد. انتظار می رود این برنامه زندگی را برای بیماران ، به ویژه زنان بارداری که در زمان شیوع بیماری Covid به دنبال مراقبت های پزشکی هستند ، آسان کند.

دولت دهلی همچنین در تلاش است ظرفیت تخت بیمارستان را به 281 برساند.

در همین حال ، دولت اعلام کرده است که تا سال 2021 یک سیستم اطلاعات مدیریت بیمارستان (HMIS) خواهد داشت تا تمام بیمارستان های شهر را در یک سیستم عامل قرار دهد. بعداً ، ویژگی های برنامه با سیستم ادغام می شوند.

دولت دهلی قصد دارد درمان را برای بیماران راحت کند. “زنان باردار باید صبح زود بیایند و برای ثبت نام در صف بایستند و سپس ساعت های زیادی بیرون از اتاق پزشکان منتظر بمانند. این امر از قوانین فاصله گذاری اجتماعی سرپیچی می کند ، زیرا بیمارستان بسیار شلوغ می شود. “CM افزود: مردم اکنون می توانند از طریق راحتی خانه های خود قرار ملاقات را رزرو کنند.

وی گفت: “آنها باید فقط نیم ساعت قبل از زمان ملاقات به اتاق پزشكان برسند. من فکر می کنم این برنامه نه تنها در زمان Covid بلکه بعد از آن نیز به نفع مردم خواهد بود. “Kejriwal گفت.

بیمارستان Shri Dada Dev یک بیمارستان مهم در میان بیمارستان های مراقبت های بهداشتی مادر و کودک در دولت دهلی است. سالانه حدود 10 هزار زایمان در اینجا انجام می شود. این بیمارستان در حال حاضر فقط 106 تختخواب است اما در روزهای آینده ظرفیت به 281 تختخواب افزایش می یابد.

READ  ویژگی امنیتی جدیدی به پلت فرم CoWIN ، Health News ، ET HealthWorld اضافه شده است

“اگر 2-3 زن بر روی یک تخت تحت درمان قرار بگیرند ، این درست نیست ، به خصوص در پایتخت ملی. گسترش بیمارستان این مسئله را حل خواهد کرد. ”کجریوال گفت.

از طریق HMIS ، دولت تمام بیمارستان های دهلی ، از جمله کلینیک های مولی ، کلینیک های پلی ، بیمارستان های فوق تخصصی و فوق تخصص را گرد هم خواهد آورد. این یک پروژه بسیار بلند پروازانه است و طی یک سال تکمیل خواهد شد.

“من این برنامه را به بسیاری از افراد نشان داده ام و این برنامه دارای ویژگی های مختلفی است. ما تمام این ویژگی ها را برای بهبود کارایی سیستم با سیستم اطلاعات مدیریت بیمارستان خود ادغام خواهیم کرد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *