مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بایدن ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

ترامپ باید برنامه واکسن Covid-19 را هماهنگ کند یا واشنگتن: جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، روز دوشنبه (به وقت محلی) از دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا خواست تا برنامه هایی هماهنگ برای واكسیناسیون ویروس كرونا در سرتاسر كشور ایجاد كند وگرنه افراد بیشتری به دلیل عفونت خواهند مرد.

بایدن در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت ، “اگر ما هماهنگ نشویم ممکن است افراد بیشتری بمیرند … یک واکسن مهم است. تا زمانی که واکسن ندهید کاربرد چندانی ندارد. بنابراین چگونه واکسن را دریافت کنیم ، چگونه از پس ما برآییم؟ 300 میلیون آمریکایی واکسینه شده اند؟ برنامه بازی چیست؟ انجام یک کار بزرگ ، عظیم و عظیم است. “

وی در ادامه گفت که باید برنامه ریزی در مورد چگونگی اجرای روند واکسیناسیون آمریکایی ها انجام شود.

“اگر باید تا 20 ژانویه صبر کنیم [the date of Biden to take oath for President] برای شروع این برنامه ریزی ، ما را بیش از یک ماه ، ماه و نیم عقب می اندازد. بنابراین ، مهم است که انجام شود ، اکنون هماهنگی وجود داشته باشد. اکنون یا به همان سرعتی که می توانیم این کار را انجام دهیم “، وی افزود.

پیش از این ، بایدن پس از برقراری تماس با مدیران عامل مشاغل مختلف ایالات متحده ، در ویلمینگتون ، دلاور ، از كنگره خواست تا هرچه سریعتر بسته تسكین ویروس کرونا را تصویب کند.

وی گفت: “در حال حاضر ، كنگره باید گرد هم بیاید و یك بسته امدادی Covid مانند قانون قهرمانان را كه مجلس شش ماه پیش تصویب كرد ، تصویب كند.”

READ  سلامت نیوز

وی افزود: “هنگامی كه ویروس را تعطیل كردیم و به كارگران و مشاغل اقتصادی كمك كردیم ، می توانیم بازدهی بهتری نسبت به گذشته داشته باشیم.”

این امر به دنبال اعلام غول داروسازی Moderna مبنی بر موثر بودن واکسن ویروس کرونا در 94.5 درصد ، بر اساس نتایج اولیه مطالعات گسترده در حال انجام است.

“هیئت نظارت بر ایمنی داده (DSMB) توسط NIH برای مطالعه فاز 3 mRNA-1273 ، کاندید واکسن آن علیه Covid-19 ، به Moderna اطلاع داده است که این آزمایش معیارهای آماری را از قبل مشخص شده در پروتکل مطالعه برای اثربخشی برآورده کرده است. ، با اثر واکسن 94.5 درصد ، “Moderna در بیانیه ای گفت.

هفته گذشته ، شرکت بزرگ Pfizer آمریکا و BioNTech آلمان اظهار داشتند که واکسن آنها بیش از 90 درصد موثر است.

طبق آخرین به روزرسانی دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده تاکنون 11،172،779 مورد Covid-19 و 247،019 مورد مرگ گزارش کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *