مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بایدن قول داد با COVID مقابله کند. از مشاوران روز دوشنبه ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld نام ببرید

1 min read

بایدن قول داد با COVID مقابله کند.  برای معرفی مشاوران در روز دوشنبهواشنگتن: جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، به آمریكایی ها اطمینان داده است كه اولین وظیفه او این است كه همه گیر ویروس كرونا را تحت كنترل درآورد و با یك برنامه مشخص ، “براساس علم بستر ساخته شود” ، زیرا این بیماری مهلك باعث مرگ بیش از 237،000 نفر در كشور شده است. . بایدن در سخنرانی پیروزی خود گفت: “این تنها راهی است كه می توانیم به زندگی خود برگردیم” ، ساعاتی پس از برنده شدن وی در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر كه در میان همه گیر اعلام شد ، اعلام شد.

وی همچنین اعلام کرد که روز دوشنبه گروهی از دانشمندان و متخصصان برجسته را برای کنترل همه گیری همه گیر تشکیل خواهد داد.

وی در زادگاه خود در دلاور گفت: “روز دوشنبه ، من گروهی از دانشمندان و متخصصان برجسته را به عنوان مشاوران انتقال نام خواهم گذاشت تا كمك كنند تا برنامه بایدن-هریس كوید را بگیرند و آن را به طرح عملیاتی كه از 20 ژانویه 2021 آغاز می شود ، كمك كنم.” .

بایدن گفت: “این طرح بر اساس علم سنگ بستر ساخته خواهد شد” و افزود كه وی “برای تلاش برای كاهش همه گیری” از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد كرد.

سخنان وی قابل توجه است زیرا دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده متهم شده است که در حال حاضر برای مبارزه با بیماری مهلک به متخصصان بهداشت خود گوش نداده است و اجازه می دهد این بیماری در سراسر کشور گسترش یابد.

ایالات متحده در حال حاضر پس از ظهور در شهر ووهان در مرکز چین در سال گذشته ، آسیب دیده ترین کشور از همه گیر است.

READ  PSU ها خواستار اختصاص تخت های بیمارستانی برای مدیریت Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld شدند

طبق آخرین آمار دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده بیش از 9،849،000 مورد COVID-19 را گزارش کرده و بیش از 237،000 نفر جان خود را از دست داده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *