مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

با افزایش موارد ، بیمارستان Hindu Rao احتمالاً دوباره به مرکز Covid-19 تبدیل می شود ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

با افزایش موارد ، بیمارستان Hindu Rao احتمالاً دوباره به تاسیسات Covid-19 تبدیل می شودمنابع در روز سه شنبه گفتند ، در پی افزایش گسترده موارد ویروس کرونا در پایتخت ملی ، در طی چند روز گذشته ، بیمارستان Hindu Rao که تحت مدیریت Civic اداره می شود ، احتمالاً دوباره به یک مرکز اختصاصی Covid-19 تبدیل خواهد شد. بیمارستان 980 تختخوابی که بزرگترین بیمارستان شهری در دهلی است ، در 14 ژوئن زمانی که این شهر تحت موج اول شیوع عفونت قرار داشت ، به عنوان مرکز ویروس کرونا تعیین شد. با این حال ، در 13 اکتبر ، با توجه به کم بودن اشغال ، از لیست چنین امکاناتی حذف شد.

منابع گفتند ، با پایتختی که اکنون تحت موج سوم گسترش Covid-19 قرار دارد ، بیمارستان احتمالاً بار دیگر به یک مرکز اختصاصی تبدیل خواهد شد. بعد از ظهر روز سه شنبه ، شهردار دهلی شمالی ، جی پراکاش ، بیمارستان را مورد بازرسی قرار داد و از اوضاع آنجا سنجید. این مرکز اخیراً پس از یک جلسه سطح بالا در اینجا چند مرحله را اعلام کرده است ، از جمله در دسترس قرار دادن 300 تخت اضافی ICU ، دو برابر کردن تعداد آزمایشات RT-PCR روزانه و نظرسنجی خانه به خانه در پایتخت ملی ، برای بررسی تعداد موارد مارپیچ در دهلی.

آمیت شاه ، وزیر داخلی اتحادیه گفته بود که برخی از بیمارستان های زیر مجموعه شرکت های شهری دهلی به بیمارستان های اختصاصی Covid-19 تبدیل می شوند. مرکز ملی کنترل بیماری ، در گزارشی که اخیراً تهیه شده ، هشدار داده بود که دهلی باید برای حدود 15000 مورد تازه Covid-19 در روز آماده شود ، با در نظر گرفتن مشکلات تنفسی مربوط به زمستان ، هجوم زیاد بیماران از خارج و جشن اجتماعات

READ  مبارزه برای یک تخت باز در ویروس کرونا ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

مقامات گفتند که دهلی روز دوشنبه 3797 مورد Covid-19 جدید را ثبت کرد و تعداد عفونت ها را در پایتخت کشور به بیش از 4.89 لک رساند ، حتی در حالی که 99 کشته جدید منجر به 7،713 نفر شد. بالاترین سنبله یک روزه تا به امروز – 8593 مورد – در 11 نوامبر ثبت شد که 85 کشته نیز ثبت شد. دهلی از اواخر 28 اکتبر که افزایش روزانه برای اولین بار 5000 دلار را نقض کرد و روز چهارشنبه از مرز 8000 عبور کرد ، شاهد جهش در ویروس کرونا بود. در روز پنجشنبه ، 104 مورد مرگ و میر ، بالاترین میزان در طی پنج ماه گذشته ، در این شهرستان ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *