مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

برای عکسبرداری سریع ، هند چشم اندازها را مرور می کند ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

Covid-19: برای عکسبرداری سریع ، هند چشم ها را مرور می کنددهلی نو: هند همچنین ممکن است بررسی های گسترده ای را برای واکسن Covid-19 ، به ویژه نامزد توسعه یافته Oxford-AstraZeneca که در حال حاضر تحت بررسی سریع تنظیم کننده بهداشت انگلیس است ، در نظر بگیرد تا تأیید عکس ها را در وضعیت همه گیر کنونی سریع تر دنبال کند.

یک بررسی گسترده ، تنظیم کننده را قادر می سازد داده های تولید شده از طریق آزمایشات بالینی را به صورت لحظه ای و به جای انتظار برای پایان آزمایش و بررسی اطلاعات یکباره ، بررسی کند. در حالی که گزینه مجوز اضطراری باز است ، بررسی مجدد می تواند این سرعت را افزایش دهد زیرا ممکن است لازم نباشد تنظیم کننده تا پایان آزمایشات فاز 3 منتظر بماند و داده ها پس از آن جمع شود.

“ما تحولات جهانی را از نزدیک مشاهده می کنیم. سرم فقط آزمایش های ایمنی زایی را در هند انجام می دهد. آنها باید داده های آزمایش بالینی فاز 3 تولید شده در انگلیس و برزیل را برای بررسی به ما ارائه دهند. ما می دانیم که انگلستان اکنون در حال بررسی سریع است. ما همچنین می توانیم همین مورد را در نظر بگیریم اگر شرکت برای آن برنامه درخواستی ارائه دهد. “یک مقام ارشد با گروه متخصص ملی در زمینه واکسن سازی برای Covid-19 (NEGVAC) گفت.

م Instituteسسه سرم در ابتدا آزمایش های ایمنی زایی را در هند برای بررسی وجود آنتی بادی و مدت زمان آن انجام می دهد. این آزمایشات بر روی افراد نسبتاً کوچکتر نیز انجام می شود. AstraZeneca – که نامزد خود را به همراه دانشگاه آکسفورد توسعه داده است – در حال انجام آزمایشات فاز 3 در انگلیس و برزیل برای بررسی ایمنی و کارایی واکسن است. داده های تولید شده از این مطالعات نیز برای درخواست تأیید با تنظیم کننده هند به اشتراک گذاشته می شود.

READ  Jubilant Pharma Ltd. و Aavis Pharmaceuticals قرص های هیدروکسی کلروکین سولفات را در بازار ایالات متحده راه اندازی می کنند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

اکنون که آژانس تنظیم کننده داروها و محصولات بهداشتی انگلستان (MHRA) در حال بررسی کلی واکسن احتمالی است ، این احتمال وجود دارد که این شرکت در هند همان روند را دنبال کند.

یک مقام نظارتی گفت: “این روش به ارزیابی سریع نامزد واکسن و روند تأیید کمک می کند.”

مدیر عامل م Instituteسسه سرم ، آدار پوناوالا اخیراً گفته بود که این واکسن از نظر پاسخ به ایمنی ، نتایج خوبی دارد. با این حال ، مقامات علاقه بیشتری به دانستن چگونگی پیشرفت واکسن در آزمایشات فاز 3 که در خارج از هند انجام می شود ، دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *