مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

برنامه ای که به بیماران کرونا کمک می کند از وسایل نقلیه سبز بدون هزینه در دهلی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld استفاده کنند

1 min read

برنامه ای که به بیماران کرونا کمک می کند تا از وسایل نقلیه سبز بدون هزینه در دهلی استفاده کننددهلی نو: دولت دهلی “برنامه Jeevan Seva” را برای کمک به بیماران کوید و خانواده های آنها در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی در شهر راه اندازی کرده است.

این برنامه که با همکاری یک آژانس خصوصی راه اندازی شده است ، از وسایل نقلیه الکتریکی به عنوان آمبولانس برای انتقال موارد غیر بحرانی به مراکز درمانی در دهلی به صورت رایگان استفاده خواهد کرد. بیماران می توانند برنامه را از طریق پیوند بارگیری کنند که از طریق پیام کوتاه و کد QR برای هر بیمار مثبت Covid ارسال می شود.

وزیر بهداشت Satyendar Jain ، که برنامه تلفن همراه را راه اندازی کرد ، گفت که این برنامه با هدف تسهیل شهروندان دهلی در انزوای خانه در صورت نیاز رونمایی شده است. “از معاینات بهداشتی ، شرایط آمبولانس تا پذیرش در بیمارستان ها ، امکانات بهداشتی فقط با یک کلیک فاصله دارند. با استفاده از این برنامه ، بیماران به یک وسیله نقلیه الکترونیکی دسترسی پیدا می کنند که خدمات وانت و رها سازی رایگان را فراهم می کند. هر وسیله نقلیه پس از هر بار رانندگی به طور صحیح بهداشتی می شود. ”

بیماران می توانند پس از ثبت نام از طریق OTP ، با وارد كردن محل های پیكاپ و افتادن خود ، كابین را از برنامه رزرو كنند. نزدیکترین کابین به صورت خودکار برای سرویس اعزام می شود. این سرویس 24 ساعته در دسترس خواهد بود. رانندگان تمام اطلاعات برنامه خود را دریافت خواهند کرد. هرچه محل بارگیری به طور خودکار توسط برنامه گرفته شود ، آنها زودتر به بیماران خواهند رسید. سرپرستان اختصاصی به صورت شبانه روزی وضعیت را رصد می کنند.

READ  محققان IIT-Guwahati از روشهای نوین تولید دارو برای درک عملکرد درمانی فرمولاسیون آیورودا استفاده می کنند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

رانندگان آموزش دیده از دستورالعمل های ایمنی جدیدی مانند پوشیدن کیت های PPE و مجهز بودن به مواد ضدعفونی کننده پیروی خواهند کرد. کابین نیز عایق بندی خواهد شد.

این برنامه کارایی را به خدمات رفت و آمد اضطراری دهلی اضافه می کند و باعث می شود آمبولانس ها بتوانند به موقع برای پاسخگویی به درخواست های جدی در دسترس باشند. بیمار از زمان وانت مطلع می شود و می تواند فقط از طریق برنامه با راننده تماس بگیرد و اضطراب را در دسترس بودن و رسیدن آمبولانس کابین کاهش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *