مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

برنامه جدید مایکروسافت برای پرورش استارتاپ های فناوری سلامت در هند ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

برنامه جدید مایکروسافت برای پرورش استارتاپ های فناوری سلامت در هنددهلی نو: مایکروسافت روز پنجشنبه یک برنامه اختصاصی برای کمک به شکوفایی استارت آپ های healthtech در هند راه اندازی کرد ، زیرا همه گیر همه جنبه های سیستم بهداشت و درمان این کشور را تحت تأثیر قرار می دهد.

مایکروسافت اطلاع داد که برای سرعت بخشیدن به رشد استارت آپ های شرکت کننده ، با جوجه کشی استارتاپ Social Alpha همکاری کرده است.

“نوآوری در فن آوری با قابلیت های پیشرفته داده و تجزیه و تحلیل یک تأمین کننده مهم است زیرا ما در مقیاس گسترده راه حل های قابل اعتماد و قابل اعتماد ایجاد می کنیم. برنامه Microsoft Startup for Healthtech تمرکز ما را بر روی صنایع خاص عمیق تر می کند و هدف آن سرعت بخشیدن به رشد رشد استارتاپ ها با بهترین قابلیت فناوری است. و منابع تجاری ، “توضیح داد سانگیتا باوی ، مدیر راه اندازی اکوسیستم ، مایکروسافت هند.

این برنامه با هدف کمک به کارآفرینان دارای پشتیبانی فنی و همچنین منابعی برای فروش و ساخت ابزارهای فنی مشترک جهت دستیابی به نتایج بهتر در سراسر بهداشت و درمان است.

Microsoft Cloud for Healthcare قدرت Microsoft Azure ، Microsoft 365 ، Microsoft Dynamics 365 و Microsoft Power Platform را باز می کند و به شرکت های تازه وارد امکان دسترسی به نمونه کارهای توانایی های بهداشتی منتشر شده و جدید متناسب با نیازهای منحصر به فرد داده های بهداشتی در ابر را می دهد ، شرکت گفت.

مانوج کومار ، بنیانگذار ، گفت: “در حالی که ما همچنان به رشد آزمایشگاه اکوسیستم بازار برای فعالیت های نوپا در هند با تأثیرات بالا ادامه می دهیم ، شرکت های سهام ما نیاز به دسترسی به فناوری های کلاس جهانی از جمله در زمینه رایانش ابری پیشرفته ، علوم داده و تجزیه و تحلیل دارند.” و رئیس آلفای اجتماعی.

READ  Fujifilm India FDR nano- Mobile DigitalRradology System ، Health News ، ET HealthWorld را راه اندازی کرد

“همکاری ما با مایکروسافت برای شرکت های نوپای HealthTech بر این است که این شرکت ها بتوانند پیشرفت خود را با استفاده از بهترین منابع فناوری پیگیری کرده و مسیرهای نوآوری خود را تسریع کنند.”

برنامه مایکروسافت طیف وسیعی از مزایا را ارائه می دهد.

استارت آپ های دارای صلاحیت Seed to Series C می توانند با پشتیبانی از Azure Marketplace onboard ، کسب و کار خود را با مزایای Azure (از جمله اعتبارات رایگان) ، پشتیبانی فنی نامحدود و منابع بازار به بازار تقویت کنند.

مایکروسافت خاطرنشان کرد: “شرکت های نوپا با راه حل های آماده سازمانی می توانند با استراتژی های مشترک بازار ، پشتیبانی فنی و فرصت های جدید فروش با اکوسیستم شریک مایکروسافت ، به سرعت مقیاس بندی شوند.”

استارتاپ هایی که به دنبال ایجاد راه حل های مراقبت های بهداشتی هستند نیز به Microsoft Cloud برای بهداشت دسترسی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *