مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بروشورهای متصل به چین باید از اسید نوکلئیک ، آزمایش آنتی بادی IgM ، Health News ، ET HealthWorld استفاده کنند

1 min read

بروشورهای متصل به چین باید آزمایشات اسید نوکلئیک ، آنتی بادی IgM را انجام دهنددهلی نو: در میان گزارش ها ، 19 مسافر پرواز دهلی-ووهان ایر ایندیا روز جمعه آزمایش Covid را مثبت اعلام کردند ، سفارت چین از 7 نوامبر در اینجا اعلام کرد ، تمام مسافران متصل به چین نیاز به آزمایش اسید نوکلئیک و آنتی بادی IgM در آزمایشگاه ها دارند قبل از سوار شدن توسط ICMR مجاز است.

وزارت خارجه چین در پکن اعلام کرد که طبق اعلامیه ای که توسط کمیسیون بهداشت استان هوبئی منتشر شده است ، چهار مورد Covid-19 و 19 مورد بدون علامت در یک پرواز موقت هند از دهلی نو به ووهان در تاریخ 30 اکتبر وجود داشته است. “دو طرف در تماس با یکدیگر در مورد پروازهای موقت زیر ، “سخنگوی وانگ ونبین گفت.

سفارت چین در اینجا اعلام کرد که تمام مسافرانی که از هند به چین پروازهای چارتر یا پروازهای ویژه انجام می دهند و توسط دولت چین یا هند ترتیب داده شده اند ، باید آزمایشات دو برابر اسید نوکلئیک و یک آزمایش آنتی بادی IgM Covid-19 را در آزمایشگاه های مجاز ICMR انجام دهند. سفارت گفت که نمونه های اولین آزمایش اسید نوکلئیک باید طی 72 ساعت قبل از سوار شدن به هواپیما و نمونه های آزمایش دوم اسید نوکلئیک و آزمایش آنتی بادی IgM طی 36 ساعت قبل از سوار شدن جمع شود.

ما را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید ، فیس بوک، لینک شده

READ  PM ، Health News ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *