مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بعد از کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم ، افراد 65 سال به بالا ممکن است واکسن بزنند ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

بعد از کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم ، افراد 65 سال به بالا ممکن است واکسن بزننددهلی نو: به گفته افراد آگاه در این زمینه ، دولت در حال بررسی برنامه واکسن Covid-19 است که افراد 65 سال به بالا را پس از تحت پوشش قرار گرفتن مراقبان بهداشت در اولویت قرار می دهد. این مرکز در حال نهایی کردن سیاست ملی واکسن برای 1.35 میلیارد نفر در کشور است که آسیب پذیرترین گروه ها را در خط مقدم نگه دارد. دولت می خواهد شهروندان سالخورده را زودتر تلقیح کند زیرا بیشترین تلفات Covid-19 در این گروه سنی رخ داده است.

افرادی که در بالا ذکر شدند ، بحث در گروه متخصص ملی در زمینه تجویز واکسن با توجه به نیازهای آنها بعد از کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم بیشتر است.

بعد از کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم ، افراد 65 سال به بالا ممکن است واکسن بزنندیکی از آنها گفت: “این بحث در مورد اولویت بندی افراد مسن در معرض آسیب قرار دارد یا گروه سنی کار 25 تا 45 سال که بیرون می روند و ویروس را به خانه می آورند”. “احساس شده است که جمعیت جوان کم و بیش قادر به مبارزه بهتر با ویروس است و افراد مسن آسیب پذیرتر هستند – ما باید زندگی را نجات دهیم و از آنها محافظت کنیم.” بر اساس داده های وزارت بهداشت ، 53٪ از مرگ های Covid-19 در گروه سنی 60 سال به بالا بوده اند. 35٪ در براکت سنی 45-60.

این مرکز در ماه اکتبر با کمک برنامه توسعه سازمان ملل (UNDP) شروع به تهیه لیست های اولویت کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم کرد. به ایالات متحده ماژولی برای بارگذاری لیست ها و حتی تعیین كاركنان بهداشتی كه می توانند واكسن ساز باشند نیز داده شد.

READ  دانشمندان ابزاری هوش مصنوعی را توسعه می دهند که می تواند به جهانیان کمک کند تا از جهش کووید ، Health News ، ET HealthWorld جلوتر باشند

به گفته افراد فوق الذکر ، هیئت ملی جنبه های دیگری از جمله بودجه واکسن ، طناب زدن در زنجیره بیمارستان های خصوصی و در دسترس قرار دادن واکسن در بازار را مورد بحث قرار داده است. این مرکز پیشنهاد داده است که پس از تحت پوشش قرار دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی ، افراد مسن و افراد بالای 50 سال مبتلا به بیماری های دیابتی و دستگاه تنفسی و بیماری های قلبی ، باید واکسن هایی برای خرید در بازار در دسترس قرار گیرد. این پیشنهاد به دولتهای ایالتی منتقل شده است تا نظرات آنها را قبل از نهایی کردن مرکز سیاست گذاری واکسن توسط مرکز ، جویا شوند.

زنجیره های مراقبت های بهداشتی خصوصی نیز با درخواست دولت درگیر شده اند. با این حال ، دولت احتمالاً کنترل شدید واکسن ها را تا زمان پوشش بخش های آسیب پذیر کنترل خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *