مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بهداشت و درمان ، ET HealthWorld ، بیمارستان های خصوصی شهر مجاز به اجرای درایو vax در تمام شش روز هستند

1 min read

اوتار پرادش: بیمارستان های خصوصی شهر مجاز به اجرای vax drive در تمام شش روز هستندخوشبختانه: حدود 137 بیمارستان خصوصی تحت مدیریت پرادان مانتری جان آروگیا یوژانا (PMJAY) در شهر نیز از بخش بهداشت و درمان سیگنال سبز را دریافت کرده اند که از دوشنبه به بعد شش روز در هفته واکسیناسیون گسترده علیه Covid-19 را اجرا کند.

“روز دوشنبه ، 45 بیمارستان خصوصی به دلیل تهیه ویال های واکسن مورد نیاز برای انجام ناهنجاری ها ، در این رانندگی شرکت خواهند کرد. بقیه به موقع به این کمپین می پیوندند. در کل ، تمرینات واکسیناسیون دوشنبه در 96 مرکز شامل 51 مرکز با کمک دولت انجام می شود. این رانندگی در تمام روزهای کاری هفته انجام می شود. “دکتر سانجی باتناگر ، افسر ارشد پزشکی (CMO) گفت. گروه های هدف در رانندگی افراد مسن 60 سال به بالا و افراد مبتلا به بیماری های همراه در گروه سنی 45-59 هستند. گروه های هدف در رانندگی افراد مسنی هستند که 60 سال به بالا هستند و افراد مبتلا به بیماری های همراه در گروه سنی 45-59.

ذینفعان در نظر گرفته شده برای گروه هدف این امکان را دارند که در مرکزی با شناسنامه های عکس شناخته شده توسط دولت برای جیب گشت بزنند یا خود را برای تلقیح در مرکز انتخاب خود ثبت نام کنند. علاوه بر شناسنامه عکس ، افراد مبتلا به بیماری همراه باید گواهی بیماری خود را توسط یک پزشک معتبر پزشکی به همراه داشته باشند. وی افزود: عکس های واکسن در مراکز دولتی رایگان خواهد بود ، در حالی که 250 روپیه برای هر بار شلیک در مراکز خصوصی تغییر می یابد.

READ  مبارزه برای یک تخت باز در ویروس کرونا ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

یوگش راگوانشی ، سخنگوی دفتر CMO گفت: “این تصمیم باعث می شود واکسن ها به راحتی در دسترس گروه های هدف قرار بگیرند. ما انتظار داریم که همه ذینفعان 6.5 لک را در ماه مارس تحت پوشش قرار دهیم.”

رئیس اتحادیه پزشکی هند ، دکتر راما سریواستاوا گفت ، “این تصمیم فشار بر تاسیسات دولتی را كاهش می دهد ، اما فقط بیمارستانهای خصوصی كه دارای پرسنل اضافی ، یخچالهای یخی و یك یخچال و فریزر یخی هستند و باید از تجهیزات مدیریت كننده اثرات نامطلوب استفاده كنند.”

سه مرکز ویژه زنان فقط امروز: به مناسبت روز جهانی زن ، اداره بهداشت روز دوشنبه سه مرکز را برای زنان ذینفع اختصاص داده است. دکتر سانجی باتناگر ، مدیر CMO ، گفت که این مراکز صورتی با کارمندان تمام زنان در بیمارستان های SPM Civil ، Avanti Bai و RSM ایجاد می شوند. با این وجود ، در صورت مراجعه ذینفع مرد به مراکز ، وی را پس نمی زنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *