مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بیش از 1k تختخواب به دولت ، pvt hosps ، Health News ، ET HealthWorld اضافه می شود

1 min read

تصویر نماینده
تصویر نماینده

دهلی نو: در حال کار برای توسعه زیرساخت های موجود Covid-19 است تا دهلی را قادر به مدیریت بیشتر بار بیماران در طی موج سوم عفونت ها کند. روز دوشنبه ، Satyendar Jain ، وزیر بهداشت ، افزایش تعداد موارد را به آزمایش های تهاجمی نسبت داد. وی گزارش داد که 25٪ موارد مربوط به مناطق هدف است ، یعنی بازارها ، جایگاه های اتوبوس و مکان های شلوغ مشابه.

دولت دهلی 500 تخت در بیمارستان های دولتی و 685 تختخواب در خصوصی اضافه کرده است تا تقاضای مراقبت از کوید را برآورده کند. در بیمارستان فوق تخصصی راجیو گاندی ، یک مقام گفت که 150 تخت Covid دیگر ، 500 تخت موجود در این مرکز را تقویت می کند. این کار احتمالاً قبل از پایان هفته به پایان می رسد.

در شش بیمارستان دیگر که به اندازه مرکز اصلی بیماری همه گیر بیمارستان لوک نایاک نیستند ، دولت اخیراً دستور افزایش زیرساخت ها را داده است. “دولت دهلی تصمیم گرفته است تا در دسترس بودن تخت بیماران Covid در این بیمارستان های دولتی ایالتی را افزایش دهد. این مرحله در مقابله با موفقیت با موج سوم عفونت از اهمیت بالاتری برخوردار است. “وزیر بهداشت ایالت Satyendar Jain گفت.

در بیمارستان Deen Dayal Upadhyay ، 100 تخت و 20 تخت ICU و در بیمارستان Ambedkar ، Rohini ، 100 تخت و 20 تخت ICU اضافه می شوند. در بیمارستان های باگوان مهاویر ، سانجی گاندی و آچاریا بیک شو ، هر کدام 50 تخت اضافه می شود و امکانات ICU به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

READ  با کمبود موم ، اولویت با دوز دوم ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld است

رزمایش افزودن 685 تخت در بیمارستان های خصوصی در حال انجام است.

اعداد Covid که به طور مداوم در حال افزایش هستند ، باعث نگرانی مقامات شده اند ، گرچه تقریبا نیمی از تخت های بیمارستان Covid و نزدیک به 90٪ تخت های موجود در مراکز مراقبت Covid خالی از سکنه هستند. این شهر به مدت سه روز 7000 مورد روزانه را گزارش کرده است ، اگرچه اشغال تخت به دلیل بهبودهای بزرگ روزانه زیاد نشده است – بیش از 6000 نفر در روز یکشنبه بهبود یافتند – و بیشتر Covid مثبت تصمیم به انزوای خانه دارند.

کمیته تخصصی دولت مرکزی به سرپرستی دکتر VK Paul در اوایل ماه گذشته ابراز نگرانی کرد که گردهمایی های مربوط به جشنواره و بار آلودگی زمستان باعث شدیدتر شدن بیماری های تنفسی و افزایش موارد Covid-19 می شود. این دولت به دولت ایالت توصیه کرد که برای حداکثر 15000 مورد روزانه آماده شود.

جین امیدوار بود که در پنج روز آینده شدت عفونت کاهش یابد. وی گفت: “ما در حال انجام تعداد زیادی آزمایش هستیم ، تقریباً هر روز 60،000 آزمایش.” “یک اوج پنج تا شش روز طول می کشد. کارشناسان معتقدند این موج سوم چهار تا پنج روز دیگر ادامه خواهد داشت و سپس میزان مثبت شروع به لغزش می کند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *