مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بیمارستان های خصوصی برتر برای ارائه خدمات مراقبت عالی بهتر ، Health News ، ET HealthWorld منشعب می شوند

1 min read

چنای: بیمارستان های خصوصی برتر برای ارائه خدمات مراقبت های عالی بالاتر از دانشگاه منشعب می شوندچنی: مارک های برتر مراقبت های بهداشتی اکنون بیمارستان های چند تخصصی محله را در چندین مکان با ارائه خدمات مراقبت عالی با هزینه کمتر برنامه ریزی می کنند.

از جمله واحدهای برنامه ریزی م institutionsسساتی که به جای ساختمانهای چند طبقه ، سالنهای بزرگ یا پارکینگها ، کمتر از 200 تخت در فضاهای جمع و جور دارند ، Fortis ، بیمارستانهای Kauvery و MGM Healthcare هستند.

در حالی که بیمارستان Fortis روز دوشنبه یک مرکز 250 تختخوابی را در Vadapalani افتتاح می کند ، دو گروه دیگر قصد دارند در سه سال آینده حداقل چهار بیمارستان دیگر ، هر کدام با 150-200 تخت ، که اکثر آنها اتاق های یک نفره هستند ، افتتاح شود. MGM و Kauvery همچنین تا اواسط ژوئیه سال 2021 مراکز انکولوژی اختصاصی با 100-150 تخت را برنامه ریزی می کنند.

“چنای یک شهر بزرگ است. ما دیگر نمی توانیم یک بیمارستان داشته باشیم و انتظار داریم مردم برای معالجه و پیگیری های بعدی به آنجا سفر کنند. ” .

بیشتر مدیران می گویند بیمارستان های 500 تختخوابی به علاوه هزینه های سربار را افزایش می دهند و درمان را گران می کنند. “همه بیماران بستری به مراقبت درجه سوم نیاز ندارند اما بیشتر در آنجا هستند که بیشتر گزینه ای ندارند زیرا گزینه ای ندارند. هزینه های جیبی بیماران نیز افزایش می یابد. اکثر بیمارستان های ما از امکانات کافی برای همه بیماری ها برخوردار خواهند بود ، اما در صورت نیاز به مراقبت های تخصصی تر از بیماران ، ما می توانیم آنها را بدون تأخیر زیادی منتقل کنیم. “

READ  دهلی در طی چند روز آینده 1.4 هزار تخت ICU اضافی دریافت می کند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

برخی از بیمارستان های شهر در حال تبدیل شدن به مراکز ارجاع برای مراقبت های ویژه و پیوند اعضا هستند. MGM Healthcare در Nelson Manickam Road طی 4-5 هفته گذشته حداقل 20 بیمار را به سختی از دهلی ، گجرات ، مادیا پرادش ، اوتار پرادش و کارناتاکا منتقل کرده است. “در یک مرحله ما 15 بیمار مبتلا به Ecmo داشتیم از جمله بیماران مبتلا به Covid-19. همه در اتاق های انزوا بودند که مانند واحدهای مراقبت ویژه با پرستار و بیهوشی شبانه روزی به صورت شبانه روزی کار می کردند. “

در حالی که برخی تحت پیوند قرار گرفتند ، برخی دیگر بهبود یافتند. MGM Healthcare دو بیمارستان در جنوب چنای در نظر دارد – هر دو به اندازه نصف امکانات موجود است. وی ادامه داد: “ما درمان را به خانه های مردم نزدیک خواهیم کرد. این بیمارستانها همچنین مراکز تعالی و آموزش بیمارستانهای تحصیلات تکمیلی خواهند بود. این یک جمعیت بسیار بیشتر را تأمین می کند و اقامت در این بیمارستان ها کوتاه تر خواهد بود. “

اما برخی از بیمارستان ها می خواهند امکانات موجود را برای ترکیب مراقبت های بهداشتی و آموزش پزشکی گسترش دهند. بیمارستان 400 تختخوابی SIMS در واداپالانی در حال برنامه ریزی برای تاسیسات 500 تختخوابی دیگر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *