مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بیمارستان های Covid در دهلی اکنون می توانند دانشجویان MBBS را در سال های 4 ، 5 ، کارآموزان ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld درگیر کنند

1 min read

بیمارستان های Covid در دهلی اکنون می توانند دانشجویان MBBS را در سال های 4 ، 5 ، کارآموز جذب کننددر میان افزایش موارد Covid-19 در پایتخت ملی ، مقامات به همه تسهیلات ویروس کرونا در دولت شهر اجازه داده اند تا دانشجویان MBBS را در سال های چهارم و پنجم ، کارآموزان و دیگران برای کمک به پزشکان وظیفه در یک افتخار ثابت ، طبق دستور ، درگیر کنند. صادر شده توسط بخش بهداشت. این دستور ، به تاریخ 18 نوامبر ، در حالی صادر می شود که بیمارستان ها هر روز با سرعت بیشتری درگیر می شوند که هر روز با سرعت بیشتری گسترش می یابد و منجر به مرگ و میر زیادی در چند روز گذشته می شود.

دهلی در روز چهارشنبه 7486 مورد Covid-19 تازه را ثبت کرد ، تعداد عفونت ها در پایتخت ملی را به بیش از 5 لک رساند ، حتی در حالی که 133 مورد مرگ و میر جدید ، بالاترین آمار مرگ و میر در یک روز تاکنون ، شمار این افراد را به 7943 نفر رساند.

طبق این دستورالعمل ، به کلیه بیمارستانهای Covid-19 دولت دهلی اجازه داده شده است “دانشجویان سال چهارم و پنجم MBBS ، کارآموزان و پزشکان BDS را برای کمک به پزشکان وظیفه در یک افتخار 1000 روپیه (8 ساعت شیفت) و 2000 روپیه” (12 شیفت ساعت) در روز “.

در مورد كارآموزان ، حق افتخار بیش از حقوق آنها خواهد بود.

RGSSH ، یک مرکز ویروس کرونا ویروس ویژه تحت دولت دهلی دارای 200 تخت ICU با هواکش ، که همگی اشغال شده اند ، در حالی که در بیمارستان LNJP ، یک مرکز اختصاصی دیگر ، تنها 7 تخت از 200 نوع موجود در 12:30 بعد از ظهر موجود بود ، با توجه به کرونا Delhi Corona داشبورد.

READ  HCAH SuVitas Holistic Healthcare ، Health News ، ET HealthWorld را خریداری می کند

وزیر بهداشت دهلی Satyendar Jain روز چهارشنبه به خبرنگاران گفته بود كه برنامه ریزی شده است كه تخت های بیشتری در بیمارستان LNJP اضافه شود. وی گفته بود ، با این وجود ، در حال حاضر تعداد پزشکان در آنجا کافی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *