مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بیمارستان DRDO شروع به گرفتن بیماران Covid برای درمان رایگان ، Health News ، ET HealthWorld می کند

1 min read

عکس پرونده
عکس پرونده

توسط جویمالا بگچی

دهلی نو [India]، 6 نوامبر (ANI): به دلیل موارد دیگری که در پایتخت ملی افزایش یافت ، بیمارستان سردار Vallabhbhai Patel COVID در Ulan Batar Marg که خدمات درمانی رایگان را ارائه می دهد ، مصرف بیماران ویروس کرونا را آغاز کرده است.

در حال حاضر ، حدود 400 بیمار در بیمارستان ساخته شده توسط DRDO تحت معالجه هستند و بقیه تخت ها خالی است.

رئیس DRDO دکتر G Satheesh Reddy گفت که تختخوابها در اینجا موجود است. “در اینجا هیچ گونه خدماتی از جمله غذا از افراد دریافت نمی شود.”

با مساحت بیش از 25000 متر مربع از نیروی هوایی هند ، 250 دستگاه تهویه در یک بخش مراقبت ویژه 100 تخته و یک واحد وابستگی بالا 150 تختخواب وجود دارد. همه 1000 تخت دارای امکان اکسیژن هستند. نکته قابل توجه این است که این بیمارستان در دهلیز دهلی فقط از بیماران متوسط ​​تا شدید مراقبت می کند.

سرهنگ نیکاهات جهان ، متخصص بیهوشی و شدت دهنده (از پونا) ، به آنها گفت که در چند روز گذشته شاهد افزایش موارد بوده اند. “اوایل ، ما 40/20 بیمار بستری می کردیم اما اکنون در پنج روز گذشته ، دو برابر پذیرش کرده ایم.”

سرهنگ جهان گفت: “هنگام برخورد با بیماران ، پروتکل های دقیق در حال رعایت هستند و ایمنی یکدیگر را حفظ می کنند. ما در مورد اقدامات پیشگیری از عفونت بسیار سختگیرانه عمل می کنیم.”

این بیمارستان موقت با رعایت دستورالعملهای صادر شده توسط سازمان بهداشت جهانی توسط اداره کارهای عمرانی و املاک DRDO فقط در مدت 12 روز ساخته شد.

READ  "به بیماران مسن ، بیمارستان های تمیز" ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld غذا دهید

با 83 درصد بهبودی ، بیمارستان 1000 تختخوابی تاکنون به 1900 نفر کمک کرده است تا از اولین پذیرش در 12 ژوئیه بهبود یابند. (ANI)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *