مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بیمار 48 ساعت مرخص نمی شود زیرا بیمه گر از قبض “متورم” خودداری می کند ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

بیمار 48 ساعت مرخص نمی شود زیرا بیمه گر قبض دهلی نو: به دلیل اختلاف در پرداخت بین یک شرکت بیمه و یک بیمارستان ، یک بیمار 66 ساله پس از اجازه پزشکان معالج برای ترخیص وی ، تقریباً 48 ساعت در بیمارستان ساروج ، روهینی گروگان پزشکی بود. این در حالی است که دادگاه عالی دهلی رای داد که صورتحسابهای معوق “نمی تواند دلیلی برای جلوگیری از آزادی بیمار” باشد.

اومپاتی دیوی در 12 اکتبر با مشکل تنفسی در بیمارستان ساروژ بستری شد. او از نظر Covid مثبت بود و در 27 اکتبر ، با انجام مراحل ترخیص ، بیمارستان یک لایحه 5.35 روپیه ای آماده کرد.

مطابق با بخشنامه دولت دهلی مبنی بر اینکه نرخ های تنظیم شده آن برای Covid حتی برای بیماران دارای بیمه درمانی نیز قابل اجرا خواهد بود ، شرکت بیمه ، New India Assurance Ltd ، اظهار داشت که این لایحه بسیار متورم است. با توجه به نرخ های دولتی ، این لایحه در بهترین حالت حدود 2.1 روپیه به اضافه هزینه شش آزمایش اینترلوکین -6 است که در نرخ های دولت دهلی شامل نمی شود.

اگرچه پوشش بیمه Ompati Devi 5 ریال بود ، اما شرکت بیمه از پرداخت هزینه های تورم خودداری کرد. پس از اقناع فراوان ، مبلغی در حدود 4 روپیه پرداخت كرد كه اعتراض خود را نسبت به اتهام بیش از حد شارژ اعلام كرد.

علیرغم تماسهای مکرر ، هیچ پاسخی از دکتر RN Das ، مسئول سلول ثبت نام خانه سالمندان دهلی دریافت نشد.

READ  فیلیپین به دلیل ترس از افزایش ویروس ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld به کودکان در خانه ها دستور بازگشت می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *