مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

ترامپ ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld می گوید ، داروسازی بزرگ میلیون ها دلار تبلیغات منفی در طول مبارزات انتخاباتی ایالات متحده علیه من انجام داده است

1 min read

عکس / ایوان ووچی ، پرونده
عکس / ایوان ووچی ، پرونده

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا روز جمعه ادعا كرد كه شركت های بزرگ داروسازی میلیون ها دلار تبلیغات منفی علیه وی در جریان انتخابات ریاست جمهوری كه اخیراً خاتمه یافته است ، انجام داده اند. رسانه های آمریکایی جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات را برنده انتخابات 3 نوامبر اعلام کردند که ترامپ از پذیرفتن آن خودداری کرد. بایدن پس از جستجوی پنسیلوانیا ، میشیگان و ویسکانسین به ستون دموکرات ها ، برنده انتخابات ریاست جمهوری در 7 نوامبر اعلام شد.

ترامپ در کاخ سفید به خبرنگاران گفت: “داروسازی بزرگ میلیون ها دلار تبلیغات منفی در طول مبارزات انتخاباتی انجام داد که اتفاقاً من برنده شدم اما شما می دانید که تقریباً 74 میلیون رأی پیدا خواهیم کرد.” . رئیس جمهور منتخب بایدن 306 رأی انتخاباتی را در مقایسه با 232 رأی ترامپ کسب کرده است. برای پیروزی در انتخابات کاخ سفید ، نامزد موفق باید حداقل 270 رأی انتخاباتی از 538 عضو کالج انتخاباتی داشته باشد.

ترامپ از پذیرش نتایج انتخابات 3 نوامبر آمریکا امتناع کرده و چندین پرونده قضایی را به چالش کشیده است که نتایج نظرسنجی را در چندین ایالت به چالش کشیده است. “ما داروسازی بزرگی علیه خود داشتیم ، ما رسانه ای علیه خود داشتیم ، ما فن آوری بزرگی را علیه خود داشتیم. ما بی صداقتی زیادی نسبت به خود داشتیم ، اما شرکت های بزرگ داروسازی به تنهایی میلیون ها و میلیون ها دلار تبلیغات داشتند ، در واقع ، من نگاه کردم در آن من گفتم كه كیست كه منصفانه است – من هرگز كاملاً نظیر آن را ندیده ام ، زیرا به آنها گفتم كه مجبور به انجام این كار هستم. ” قیمت داروهای تجویز شده برای مردم آمریکا.

READ  PM برای بازدید از مراکز واکسن در 3 شهر ، Health News ، ET HealthWorld

اما او هیچ سوالی نکرد.

“اصلاحات بی سابقه ای که ما امروز انجام می دهیم نتیجه مستقیم دستورات اجرایی قیمت گذاری داروی تاریخی است که من در ماه ژوئیه امضا کردم. طبق قانون ما مجبور شدیم یک پروسه طولانی را طی کنیم و این کار را انجام دادیم. من بسیار افتخار کردم که این کار را انجام داده ام. ما ترامپ همانطور که با واکسن ها و سایر موارد انجام دادیم بسیار تحت فشار قرار می دادیم. ”

اولین اقدام با جلوگیری از واسطه گری بیماران واسطه ای که با نسخه های بالایی از بیماران واسطه انجام می شوند ، میلیاردها دلار صرفه جویی خواهد کرد.

در حال حاضر ، شرکت های دارویی تخفیف زیادی را در قیمت داروهای تجویز شده ارائه می دهند ، از جمله تقریباً 40 میلیارد دلار تخفیف برای برنامه های بخش D Medicare … اغلب واسطه ها این تخفیف ها را برای مراجعه به بیماران متوقف می کنند.

“بنابراین ، بیماران در حال حاضر از مزایایی برخوردار می شوند … بیماران قیمت های بسیار بالایی پرداخت می کنند و گرچه ما برای اولین بار در 51 سال گذشته هزینه آن را کاهش دادیم و هزینه آن به صدها یا حتی هزاران دلار در سال برای هر بیمار اضافه شد. دو روز عمل به این بی عدالتی پایان می دهد و مستلزم آن است که این تخفیف ها مستقیماً به مردم تعلق گیرد. ”

وی گفت: “این باعث می شود بیماران تا 30 ، 40 یا 50 درصد صرفه جویی کنند ، و این می تواند بسیار بالاتر از این باشد. اینها اعدادی است که هیچ کس حتی فکرش را هم نکرده است و شامل داروهای نجات دهنده زندگی مانند انسولین که حتی بیشتر هم می شود نیست.” اضافه.

READ  واکسن کرونا ویروس | Adar Poonawalla: هزینه واکسن ویروس کرونا برای دولت 3-4 دلار است. 6-8 دلار در بازار خصوصی: SII ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

در بیانیه ای ، رئیس و مدیرعامل PhRMA ، استفان جی اوبل با چنین اقدامی از سوی کاخ سفید مخالفت کرد.

“این منطق را نقض می کند که دولت کورکورانه در حال پیشبرد سیاست” مطلوب ترین ملت “است که به دولت های خارجی در تصمیم گیری در مورد ارزش داروها در ایالات متحده دست بالا می دهد. تاریخ ثابت می کند که وقتی دولت ها برای تعیین قیمت ها اقدام یک جانبه انجام می دهند ، این امر اخلال ایجاد می کند دسترسی بیمار به درمان ها ، سرمایه گذاری در داروهای جدید را دلسرد نمی کند و مشاغل و رشد اقتصادی را تهدید می کند “.

Ubi گفت PhRMA در حال بررسی همه گزینه ها برای جلوگیری از این هجوم غیرقانونی در پیشرفت پزشکی و حفظ توانایی خود در پیروزی در مبارزه با COVID-19 است.

وی گفت: “به عنوان بخشی از انتخابات سال 2020 ، آمریکایی ها به صراحت گفتند: سیاست گذاران باید COVID-19 و نگرانی در مورد شرایط قبلی و هزینه های خارج از جیب را برطرف کنند.

لوید دوگت ، نماینده مجلس ، رئیس کمیته فرعی House Ways & Means Health ، گفت که این اطلاعیه کمی بیشتر از اعلامیه ترامپ در مورد کارت های دارویی 200 دلار در سپتامبر ، که هرگز تحویل نداده است ، از افزایش قیمت نسخه ها راحت تر است.

“با تأخیر ، تا پایان ریاست جمهوری خود ، اقدامی که می توانست در آغاز انجام دهد ، ترامپ دعوت به چالش های حقوقی را ارائه می دهد – تضمینی برای رهایی از گران شدن قیمت نیست. و مهمترین دستور همچنان از دست رفته است: پایین آمدن قیمت داروها توسعه یافته با دلار مودیان ، از جمله درمان COVID-19 و واکسن ها ، “او گفت.

READ  رئیس BioNTech توجه خوبی در مورد واکسن در اروپا ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld ایجاد می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *