مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

جانسون و جانسون دستور پرداخت 120 میلیون دلار به عنوان خسارت در مورد پودر بچه نیویورک ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

  روترها / مایک سگار / تصویرگری / عکس پرونده
روترها / مایک سگار / تصویرگری / عکس پرونده

نیویورک: قاضی ایالت نیویورک به جانسون و جانسون دستور داد 120 میلیون دلار خسارت به یک زن بروکلین و همسرش بپردازد ، زیرا وی سرطان خود را مقصر قرار گرفتن در معرض آزبست ناشی از استفاده از پودر بچه این شرکت دانست.

دادگستری جرالد لبوویتس از دادگاه عالی ایالتی در منهتن از 325 میلیون دلاری که هیئت منصفه به داونا اولسون 67 ساله و رابرت اولسون 65 ساله در ماه مه 2019 پس از دادرسی 14 هفته ای پرداخت کرد ، میزان پرداخت را کاهش داد.

لوبویتس در 11 نوامبر ضمن تأیید نتیجه مسئولیت هیئت منصفه ، نوشت که خسارت بیش از حد زیاد است و اولسون ها می توانند جایزه کاهش یافته را بپذیرند یا دادرسی جدیدی راجع به خسارت برگزار کنند.

سوابق دادگاه نشان می دهد که قاضی قاضی پرداخت روز چهارشنبه را کاهش داده است. شامل 15 میلیون دلار خسارت جبرانی و 105 میلیون دلار خسارت تنبیهی است ، به ترتیب 25 و 300 میلیون دلار اولیه.

جانسون و جانسون بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

جروم بلوک ، وکیل دادگستری اولسونز ، اظهار داشت که آنها از نتیجه راضی هستند و اطمینان دارند که در صورت تجدید نظر خواهی از آن حمایت می شود.

وی همچنین گفت: Mesothelioma دونا اولسون “در مرحله پیشرفته ای است و ما به بهترین ها امیدواریم.”

دونا اولسون شهادت داده بود که بیش از 50 سال روزانه از پودر کودک یا دوش کودک جانسون برای دوش گرفتن استفاده می کرده است.

لبوویتس نوشت كه اعضای هیئت منصفه می توانند دریابند كه جانسون و جانسون سالها “آگاهانه در مورد” خطاهای احتمالی سلامتی محصولات تالك خود “فریب كار” یا “عمداً كور بوده است” ، تا حدی برای حفظ سهم بازار و سود.

READ  تولید کم در ژانویه ، فوریه منجر به کمبود Remdesivir ، Health News ، ET HealthWorld شد

شرکت مستقر در نیوبرانزویک ، نیوجرسی جبران خسارت 2.12 میلیارد دلاری در میسوری به زنانی که سرطان تخمدان خود را مقصر آزبست موجود در پودر کودک و سایر محصولات تالک خود می دانند ، از دادگاه عالی ایالات متحده درخواست می کند.

جانسون و جانسون پس از گزارش تحقیقی رویترز 2018 که فهمید برای دهه ها در مورد آزبست در طلق آن می داند ، با دقت زیادی در مورد ایمنی پودر کودک خود روبرو شده است.

سوابق داخلی شرکت ، شهادت آزمایش و سایر شواهد نشان می دهد که حداقل از سال 1971 تا اوایل سال 2000 ، پودرهای خام و تالک خام J & J از نظر مقدار کمی آزبست مثبت بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *