مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

جوهرهای تولید کننده واکسن Aspen Covid-19 با J&J ، Health News ، ET HealthWorld معامله می کنند

1 min read

جوهرهای تولید کننده واکسن Aspen Inks Covid-19 با J&J معامله می کننددوربان: شرکت داروسازی Aspen Pharmacare آفریقای جنوبی گفت که با “Johnson & Johnson” (J&J) برای انتقال فنی توافق کرده و تولید تجاری نامزد واکسن Covid-19 خود را پیشنهاد کرده است.

نامزد واکسن ، Ad26.COV2-S در حال حاضر تحت آزمایشات بالینی قرار دارد.

Aspen Pharmacare روز دوشنبه گفت که فرمولاسیون ، پر کردن و بسته بندی ثانویه واکسن را برای عرضه به جانسون و جانسون انجام می دهد.

این توافق هنوز منوط به موفقیت آمیز بودن فعالیت های انتقال فناوری مربوطه و نهایی شدن برخی شرایط تولید تجاری است.

استفان سعد ، مدیر اجرایی گروه آسپن گفت: “ما به عنوان شریک واکسن توسط جانسون و جانسون انتخاب شده ایم و این پروژه دارای اولویت خواهد بود.”

سعد افزود: “ما مخصوصاً خوشحالیم كه از ما می توانیم از پایگاه آفریقای جنوبی خود به بیماران نیازمند در سراسر جهان كمك كنیم.”

Aspen Pharmacare گفت که توافق کرده است تا ظرفیت لازم مورد نیاز برای تولید کاندید واکسن Johnson & Johnson Covid-19 را در تأسیسات عقیم موجود در بندر الیزابت ، آفریقای جنوبی فراهم کند.

آسپن بیش از 3 میلیارد رند (تقریبا 185 میلیون دلار) در تاسیسات همراه با تجهیزات و سیستم های پیشرفته برای تولید داروهای استریل و واکسن ، بسته بندی شده در ویال ها ، آمپول ها و سرنگ های پر شده سرمایه گذاری کرده است.

این شرکت گفت ، منطقه تولیدی که در آن تولید کاندیداهای واکسن در نظر گرفته شده است توانایی تولید بیش از 300 میلیون دوز در سال را دارد.

READ  Natco آزمایشات بالینی فاز 3 کپسول مولنوپیراویر را برای درمان Covid-19 آغاز می کند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *