مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

جین ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

در موارد جدید به تدریج کاهش می یابد ، نرخ مثبت در کاهش انتشار Covid در دهلی کاهش می یابد: جیندهلی نو: Satyendar Jain ، وزیر بهداشت دهلی روز جمعه گفت ، کاهش تدریجی تعداد موارد جدید Covid-19 و میزان مثبتگرایی “شاخص روشنی” است که از انتشار ویروس در پایتخت ملی در حال کاهش است. وزیر اعلام کرد که نرخ های دولتی برای تخت های طبیعی و غیر ICU که در بیمارستان های خصوصی توسط دولت دهلی برای بیماران Covid-19 رزرو شده است اعمال می شود.

جین گفت: “میزان مثبت بودن در 7 نوامبر 15 درصد بود. اکنون کمتر از 11 درصد است. بیشترین موارد (8593) در 10 نوامبر گزارش شده است.”

وی به خبرنگاران گفت: “میزان مثبت کاهش یافته و تعداد موارد نیز به تدریج در حال کاهش است. این یک شاخص واضح است که شیوع ویروس در دهلی رو به کاهش است.”

وزیر گفت ، استفاده از ماسک صورت در داخل اتومبیل هیچ ضرری ندارد ، از مردم شهر خواست تا اطمینان حاصل کنند که بدون پوشیدن ماسک بیرون نمی روند.

پایتخت ملی روز پنجشنبه 7 هزار و 456 مورد ویروس کرونا را گزارش کرد و میزان مثبت این شهر 12.09 درصد بود.

دولت AAP روز پنجشنبه اقدامات گسترده ای را اعلام کرد ، از جمله جریمه شدید 2000 روپیه برای عدم استفاده از ماسک ، رزرو 80 درصد تخت های ICU در بیمارستان های خصوصی ، دو برابر کردن مراکز آزمایش در هر منطقه و به تعویق انداختن جراحی های غیر مهم در مراکز درمانی

همچنین به بیمارستانهای خصوصی دستور داده شده است که درصد تختهای غیر ICU Covid-19 را از 50 به 60 درصد افزایش دهند.

دولت تعداد آزمایشات RT-PCR را به 27000 در روز در پایتخت ملی افزایش می دهد و دانشجویان و کارآموزان MBBS برای مقابله با وضعیت Covid-19 درگیر می شوند.

READ  تنظیم کننده سلامت برزیل واکسن Sputnik روسیه ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld را رد می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *