مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

خطوط هوایی و فرودگاه ها برای عملیات واکسن کووید ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld آماده می شوند

1 min read

خطوط هوایی و فرودگاه ها برای عملیات واکسن کوید آماده می شوندنیو دهلی: شرکت های هواپیمایی هند و اپراتورهای فرودگاه آماده شدن برای انجام کار ماموت در استفاده از واکسن Covid در سراسر کشور را آغاز کرده اند. در حالی که تأمین نیاز منفی 70 درجه سانتیگراد Pfizer برای واکسن های آن “دشوار” خواهد بود ، آنها در حال آماده سازی برای ذخیره سازی زنجیره سرد برای کار فک هستند که حتی در ابتدا باید در مقیاس بی سابقه ای از چندین عکس کرور انجام شود.

گروه GMR ، که فرودگاه های دهلی و حیدرآباد را اداره می کند ، می گوید واحدهای بار هوایی هر دو مکان در حال آماده شدن هستند “با محفظه های خنک” یک نقش محوری در توزیع واکسن از طریق زمان پیشرفته و سیستم توزیع حساس به دما بازی کنند. از + 25 ° C تا -20 ° C متغیر است. بازوی حمل و نقل بودجه SpiceJet ، SpiceXpress ، با ارائه دهندگان راه حل های زنجیره سرد جهانی برای انجام عملیات زنجیره سرد بدون درز ارتباط برقرار کرده و حمل بار با دمای محیط کنترل شده بین +25 درجه سانتیگراد تا -40 درجه سانتیگراد را ارائه می دهد.

بسیاری از فرودگاه ها و خطوط هوایی دیگر نیز آموخته شده اند که برای حمل و نقل واکسن آماده می شوند – احتمالاً بزرگترین فرصت حمل بار هوایی تاکنون. نظرات آنها منتظر بود

فرودگاه دهلی دارای دو ترمینال باری است که بیش از 1.5 لیتر تن (1 MT 1000 کیلوگرم) را تحمل می کند و دارای “مناطق تحت کنترل دما با محفظه های خنک جداگانه از + 25 درجه سانتیگراد تا -20 درجه سانتیگراد است که برای منطقه بسیار مناسب است. توزیع واکسن Covid 19 ، “سخنگوی گفت.

READ  WHO برای ایجاد مرکز طب سنتی در هند ، Health News ، ET HealthWorld

سخنگوی فرودگاه حیدرآباد گفت: “محموله هوایی GMR Hyderabad (GHAC) در مرکز منطقه تولید واکسن هند قرار دارد”. وی گفت: “GHAC اولین منطقه دارویی هند را دارد كه دارای تأیید كننده درجه حرارت کنترل شده برای رسیدگی به بارهای حساس به دما است. ترمینال به مناطق مختلف دما از -20 تا +25 درجه سانتیگراد مجهز است …”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *