مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

خوب برای استفاده نکردن از ماسک در دهلی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

دولت دهلی به دلیل عدم استفاده از ماسک ، افزایش جریمه برای بیماران Covid-19 افزایش می یابد: آرویند کجریوالدهلی نو: آرویند کجریوال ، وزیر ارشد دهلی روز پنجشنبه جریمه های کوهپیمایی را برای استفاده نکردن از ماسک صورت از 500 روپیه به 2000 روپیه و افزایش تعداد تخت برای بیماران Covid-19 در بیمارستان ها در میان افزایش عظیم Covid-19 در اینجا اعلام کرد.

وی همچنین از مردم خواست كه Chhath را در استخرها و سایر آب های شهر جشن نگیرند.

وزیر ارشد گفت که دولت دهلی از 19 نوامبر تصمیم خود را برای رزرو 80 درصد تخت های ICU در بیمارستان های خصوصی برای بیماران Covid-19 در حال اجرا است.

وی در یک جلسه توجیهی مجازی گفت که بیمارستان های خصوصی نیز به منظور افزایش درصد تخت های غیر ICU Covid-19 از 50 به 60 درصد هدایت شده اند.

کجریوال گفت که وی با فرماندار ستوان دوم آنیل بایجال ملاقات کرده است تا وی را در جریان اقدامات مختلفی که دولت برای بررسی Covid-19 برداشته است ، مورد ارزیابی قرار دهد و افزود که جریمه نقاب زدن از 500 تا 2000 روپیه افزایش یافته است.

وزیر ارشد گفت ، برای بیش از 1400 تخت ICU از جمله 663 تخت بیمارستان ICU و 750 تسهیلات در مرکز دولت مرکزی در حال انجام است ، در حال حاضر حدود 7500 تخت طبیعی و 446 تخت ICU در حال حاضر برای بیماران Covid-19 در دهلی موجود است.

وی گفت: از بیمارستان ها همچنین خواسته شده است که فعلاً جراحی های غیر بحرانی برنامه ریزی شده را به تعویق بیندازند.

وزیر ارشد گفت که وی از همکاری احزاب مختلف سیاسی در یک نشست همه جانبه در مورد وضعیت Covid-19 در دهلی اطمینان حاصل کرد. وی گفت كه از آنها می خواهد ماسك های صورت را توزیع كنند تا مردم را از عفونت نجات دهد.

READ  AstraZeneca / Oxford می گوید واکسن Covid 70٪ اثر بخشی را نشان می دهد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

وی با بیان اینکه نباید هیچ سیاستی در مورد Covid-19 وجود داشته باشد ، از مردم خواست که برای اجرای Chhath Puja به بدن آب نروند و در عوض جشنواره را در خانه جشن بگیرند.

وزیر ارشد گفت: حتی اگر یک شخص آلوده به Covid-19 هنگام Chhath Puja وارد آب شود ، همه افراد ممکن است به ویروس آلوده شوند.

وی گفت: دولت دهلی مجبور شده است جشن Chhath Puja را در حاشیه رودخانه ها ، استخرها و سایر اماکن عمومی به دلیل تهدید عفونت محدود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *