مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

داروی آرتریت Novartis نتواند به بیماران Covid-19 ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld کمک کند

1 min read

داروی آرتریت نووارتیس به بیماران Covid-19 کمک نمی کندزوریخ: این دارو ساز سوئیسی روز جمعه گفت ، كاناكینوماب Novartis نتوانست به بیماران Covid-19 بدون تهویه تهاجمی در مقایسه با روش درمانی استاندارد زنده بماند ، امیدوار است كه داروی آرتروز بتواند در طی بیماری همه گیر دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

این داروساز مستقر در بازل گفت ، این دارو که به عنوان ایلاریس برای آرتروز نوجوانان و سایر شرایط تأیید شده است ، همچنین در مرحله نهایی مراحل پایانی ، در مرحله نهایی مراحل پایانی ، در کاهش مرگ و میر Covid-19 مطابقت ندارد.

Novartis امیدوار است كه كاناكینوماب 11 ساله با فروش 671 میلیون دلار در سال گذشته ، به بیماران Covid-19 كه تحت تأثیر واکنش های التهابی قرار دارند ، كمك كند. این آزمایش ، در 454 بیمار در ایالات متحده ، روسیه و اروپا ، آخرین پیشنهاد برای هدایت آنتی بادی های مونوکلونال ضد التهاب قدیمی علیه ویروس کرونا است که اخبار ناامید کننده ای را ارائه داده است.

جان تسای ، مدیر ارشد تولید داروی Novartis ، گفت: “هنوز نیاز فوری به روش های موثر برای مبارزه با Covid-19 وجود دارد و ما همچنان از بهترین ذهنیت علمی خود برای پشتیبانی از واکنش جهانی همه گیر استفاده خواهیم کرد.”

نوارتیس یک آزمایش آزمایشی دیگر از داروی Jakavi علیه Covid-19 در مرحله آخر دارد که در حال انجام است و با داروساز سوئیسی Molecular Partners بر روی نامزد داروی ضد ویروس کرونا همکاری کرده است که قرار است به زودی وارد آزمایشات بالینی شود.

READ  Biocon ، داروی دیابتی Mylan نظر مثبتی را از آژانس دارویی اروپا ، Health News ، ET HealthWorld دریافت می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *