مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دریافت کنندگان با دوز اول خط تولید بیمارستان های خصوصی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld هستند

1 min read

دریافت کنندگان با دوز اول خط تولید بیمارستان های خصوصی هستندKOLKATA: چندین بیمارستان خصوصی روز چهارشنبه سیل دریافت کنندگان دوز اول را با بیشتر مراکز واکسیناسیون Covid (CVC) دولتی دریافت کردند – که با کمبود تأمین روبرو هستند – فقط به دوز دوم محدود می شوند.

تعداد دوزها در بیمارستان Peerless ، Medica ، CMRI و موسسه علوم قلب بین المللی RN Tagore (RTIICS) جهش پیدا کرد ، حتی زمانی که Bel Vue و Woodlands به تعداد آنها از اواخر هفته گذشته پایبند بودند. بیمارستان Fortis با دوزهای صفر تنها استثنا باقی مانده است زیرا بیمارستان هنوز واکسن های خود را دریافت نکرده است.

بیمارستان Peerless که هفته گذشته مجبور شده بود دوزهای روزانه خود را به کمتر از 200 برساند ، روز چهارشنبه آن را به بالای 500 رساند. “از آنجایی که اواخر هفته گذشته عرضه جدید دریافت کردیم ، هدف روزانه ما بیش از 400 بوده است. ما از زمانی که صف طولانی تر شده است از زمانی که CVC های دولتی این هفته با کمبود مواجه شده اند ، ما آن را به 500 برابر رسانده ایم. سهم بزرگی از دریافت کنندگان ما برای اولین دوز خود صف می کشند. اینها کسانی هستند که منتظر تلقیح در مراکز دولتی بودند که اکنون درهای آنها را بسته اند. “، مدیر عامل بیمارستان Peerless ، سودیپتا میترا گفت.

بیش از 300 نفر از 519 دریافت کننده Peerless در روز چهارشنبه اولین ضربه خود را دریافت کردند.

در RTIICS ، 70٪ از 1000 دوز تجویز شده در روز چهارشنبه اولین دوز بود. در بیمارستان فوق تخصصی پزشکی ، 75 درصد از 460 دریافت کننده در CVC های محل خود ، اولین دوز دارو را در روز چهارشنبه دریافت کردند.

READ  بدن پزشکان برای تهیه لیستی از پزشکان برای واکسن Covid ، Health News ، ET HealthWorld

بیمارستان های AMRI – که روز چهارشنبه در حدود 1400 دوز در سه مرکز خود تجویز کرده اند – شاهد افزایش تعداد دوزهای دوم بوده اند. “اینها کسانی هستند که قصد داشتند به CVC های دولتی بروند اما به دلیل کمبود از آنها برگردانده شدند. اکنون آنها آماده پرداخت هزینه های واکسن در CVC های خصوصی هستند. ”مدیر عامل AMRI روپاک باروا گفت.

میترا گفت ، تعداد دریافت کنندگان دوز اول نیز افزایش یافته است زیرا چندین بخش واکسیناسیون را برای بازگشت کارمندان به کارمندان اجباری کرده اند. “به خصوص صنعت مهمان نوازی و بخش مسافرت و گردشگری ، این کار را برای کسانی که واکسیناسیون خود را به تعویق انداخته اند اجباری کرده است. سپس ، دانشجویان و متخصصانی هستند که نیاز به سفر به خارج از کشور دارند. “

باروا خاطر نشان كرد: بخش دیگر ، كسانی است كه قبل از تصمیم گیری در مورد واكسن ، گزینه های خود را سنجیده بود. “این جمعیت فهیمی است که تاکنون سیاست انتظار و مراقب را دنبال کرده است. آنها اکنون عجله دارند تا اولین ضربه را دریافت کنند. “

بیمارستان Woodlands شاهد افزایش 8 درصدی دریافت کنندگان دوز دوم بوده است. روپالی باسو ، مدیر عامل وودلندز ، گفت: “هدف ما برای روز چهارشنبه 2250 بود که شامل 1،550 نفر در بیمارستان بود.”

CMRI دوزهای روزانه خود را از زیر 100 در هفته گذشته به 250 در روز چهارشنبه افزایش داده است. برای پیاده روی بیشتر آماده است. سیماردیپ گیل ، COO ، بیمارستان های CK Birla گفت: “ما اکنون انبار موجودی داریم که 20 روز بیشتر دوام می آوریم ، بنابراین آماده ایم که بخار کامل برویم.” با این حال ، بیمارستان تاکنون یک کیسه مخلوط از دریافت کنندگان دوز اول و دوم دریافت کرده است.

READ  Intas Pharma تقویت کننده ایمنی برای مبارزه با ویروس کرونا ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld را آغاز می کند

کلینیک Bel Vue در CVC های موجود دوزهای روزانه خود را به 650 رسیده است. در خارج از سایت ، بیمارستان روزانه حدود 1500 کار می کند. مدیر عامل شرکت P Tondon گفت: “این تعداد روزانه ما را به حدود 2500 می رساند و ما امیدواریم که بتوانیم حداقل تا یک ماه آینده این روند را ادامه دهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *