مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

در 10 روز گذشته ، بیش از 55،000 در شهر ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld بهبود یافته اند

1 min read

دهلی: آنها نشان دادند که کووید را می توان مورد ضرب و شتم قرار داد: در 10 روز گذشته ، بیش از 55000 نفر در شهر بهبود یافته انددهلی نو: موارد Covid-19 در روزهای اخیر افزایش یافته است ، اما دهلی نیز در حال بهبود مداوم تعداد زیادی از بیماران است. در 10 روز گذشته ، بیش از 64000 نفر آلوده شدند ، اما در همان زمان ، بیش از 55،000 ویروس کرونا را شکست دادند. در روزهای اخیر ، حدود 6500 نفر در حال بهبودی هستند که در حدود 7000 مورد مثبت جدید گزارش شده است. دولت دهلی از بیمارستان ها خواسته است تا برای افزایش میزان بهبودی و کاهش مرگ و میرها ، روی مدیریت بالینی گسترده بیماران Covid تمرکز کنند.

در دهم نوامبر ، دهلی 7830 بیمار مبتلا به كووید داشت ، اما در همان روز 6157 نفر دیگر بهبود یافتند. یک روز زودتر ، تعداد بیشتری از افراد مبتلا به این بیماری بهبود یافتند ، یعنی 7،014 مورد بهبودی تا 5،023 مورد تازه. در 10 روز گذشته ، متوسط ​​تعداد روزانه موارد جدید در دهلی 6،467 بود ، در حالی که میانگین تعداد بیماران مرخص شده برای مدت مشابه 5،537 بود ، که ترجمه تنها 930 مورد به موارد فعال بود.

به دلیل این میزان بهبودی ، با وجود رکورد تعداد موارد روزانه Covid ، بار در بیمارستانها غیرقابل عبور نبوده است. دکتر ماهش ورما ، عضو پانل متخصص دولت دهلی در مورد Covid ، گفت: “میزان بهبود بیماران Covid در دهلی به دلیل مداخلات متعدد در مدیریت بالینی و تشخیص زود هنگام موارد ، که منجر به مداخله زودرس می شود ، به طور مداوم در حال بهبود است.”

کارشناسان بر این باورند که بهبودی در چند هفته آینده هنگامی که افرادی که در طول موج سوم آلوده شده اند ، سلامتی خود را بازیابند ، روند صعودی را نشان می دهد.

READ  ایالات متحده 2.5 میلیون دوز واکسن Moderna COVID-19 به پاکستان ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld اهدا می کند

در ماههای اولیه ، بهبودی فقط حدود 25٪ موارد مثبت روزانه بود. در 3 مه ، به عنوان مثال ، در برابر 427 مورد تازه ، 106 بیمار بهبود یافتند. میزان بهبودی و عفونت جدید نامنظم بود و در مواردی پنج برابر موارد جدید نسبت به بهبودی روزانه گزارش شد ، به عنوان مثال ، در 5 مه ، زمانی که 37 مورد بهبود یافت حتی 206 مورد جدید ثبت شد.

یکی از مهمترین عوامل برای این میزان بهبودی ، موفقیت در مدل انزوا در خانه است که در آن 99٪ با کمک یک مکانیزم نظارت از راه دور و راحتی روانی حمایت از خانه ، کمک می کند. فقط 1.9٪ از افراد بیش از 1.96 لاکی که در خانه عفونت را مشاهده می کردند ، به دلیل وخامت در شرایط خود ، مجبور به انتقال به بیمارستانها یا مراکز مراقبت Covid شدند. همه بیماران بدون علامت و کسانی که علائم خفیف دارند تحت نظارت پزشکی روزانه از راه دور مجاز به درمان در منزل هستند. در حال حاضر 24000 بیمار Covid در منزل منزوی هستند.

دولت دهلی همچنین در حال انجام ردیابی تماس تهاجمی است – برای هر فرد Covid مثبت ، برخی از مناطق 18 منطقه دیگر را ردیابی می کنند. تمام تماس های ردیابی شده آزمایش می شود و افرادی که مثبت هستند بلافاصله به مراکز درمانی یا انزوای خانه در جایی که نظارت و درمان آنها شروع می شود ، فرستاده می شوند.
دهلی: آنها نشان دادند که کووید را می توان مورد ضرب و شتم قرار داد: در 10 روز گذشته ، بیش از 55000 نفر در شهر بهبود یافته اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *