مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دهلی CM بنیاد ایجاد بلوک جدید را در بیمارستان LNJP ایجاد می کند ، از مبارزان تاجگذاری استقبال می کند ، News News ، ET HealthWorld

1 min read

دهلی CM بنیاد ایجاد بلوک جدید را در بیمارستان LNJP ایجاد می کند ، از مبارزان تاج استقبال می کنددهلی نو: آرویند کجریوال ، وزیر ارشد دهلی روز جمعه سنگ بنای ساخت یک ساختمان برجسته و عالی 1500 تختخوابی را در بیمارستان LNJP بنا نهاد که این مرکز را به یکی از بزرگترین امکانات در کشور تبدیل خواهد کرد. در حال حاضر بیمارستان تحت مدیریت دولت دهلی دارای 2000 تخت است که همه آنها برای بیماران ویروسی کرونا اختصاص یافته است.

وزیر ارشد همچنین از “جنگجویان تاج” بیمارستان Lok Nayak Jai Prakash (LNJP) ، که یا زندگی خود را از دست داده اند یا به خدمت در خط مقدم ادامه می دهند ، خوش آمد گفت.

کجریوال پس از گذاشتن سنگ بنای بلوک زایمان ، پزشکی و اطفال پیشرفته در محل بیمارستان با حضور وزیر بهداشت Satyendar Jain ، اظهار داشت که این یک “مرکز جهانی برای مردم پایتخت” خواهد بود.

“با ساخت بلوک پیشرفته جدید با 25 طبقه ، کاملاً تهویه مطبوع با OT های مدولار و سایر امکانات ، مقاومت بستر LNJP به 3500 افزایش می یابد و بلوک اضافی 300 تخت بیشتر خواهد داشت “بنابراین ، در مجموع 3800 تخت ، و این بیمارستان LNJP را به یکی از بزرگترین امکانات در کشور تبدیل خواهد کرد.”

وی گفت که بلوک 1500 تختخوابی جدید با هزینه ای بالغ بر 450 کرور ساخته می شود و هزینه هر تخت 30 لورن خواهد بود.

کجریوال ادعا کرد: “این بسیار کمتر از پروژه های مشابه انجام شده توسط مرکز یا هر دولت ایالتی است که در آن هزینه متوسط ​​1.25 کرور تا 1.5 کرور هر تخت انجام می شود.”

READ  شرکت North در انتظار پیش بینی موج سوم Covid ، Health News ، ET HealthWorld آماده می شود

وزیر ارشد همچنین اظهار داشت که دولت وی در پنج سال گذشته پروژه های مختلف را در بخشهای مختلف قبل از زمان به پایان رسانده و پس انداز کرده است.

وی افزود: “بلوك جدید LNJP ظرف 30 ماه به اتمام می رسد. اما وزیر بهداشت (Satyendar Jain) گفته است كه هدف آنها این است كه فقط در دو سال یا 24 ماه آن را به پایان برسانند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *