مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دولت برای تقویت شفافیت ، رفع نگرانی ها ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld کد پشتیبان Aarogya Setu را منتشر کرد

1 min read

دولت برای تقویت شفافیت ، رفع نگرانی ها ، کد باطن Aarogya Setu را منتشر می کنددهلی نو: دولت روز جمعه کد پشتیبان Aarogya Setu را در دامنه باز منتشر کرد که به مردم کمک می کند عملکرد برنامه ردیابی تماس COVID-19 را درک کرده و نگرانی هایی را که ممکن است در مورد حریم خصوصی و امنیت داشته باشند از بین ببرد. وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (MeitY) گفت ، کد منبع نسخه های Android و iOS برنامه Aarogya Setu زودتر منتشر شد و کد منبع باطن نیز طبق سیاست دولت برای به اشتراک گذاشتن همه مخازن کد با جامعه توسعه دهنده منتشر شده است. در یک بیانیه.

یک مقام MeitY توضیح داد: “انتشار کد باطن به افراد در درک عملکرد کامل برنامه کمک می کند. این شک و تردیدی را که در رابطه با حریم خصوصی و امنیت داده های خود دارند از بین خواهد برد.”

MeitY کد باطری Aarogya Setu را در بستر OpenForge که توسط دولت برای ارتقا to به اشتراک گذاری و استفاده مجدد از کدهای منبع برنامه دولت الکترونیکی تنظیم شده است ، منتشر کرد.

“با باز کردن کد منبع ، دولت می خواهد توسعه مشترک بین ادارات دولتی و سازمان ها و سازمان های خصوصی ، شهروندان و توسعه دهندگان را تشویق کند تا ایجاد برنامه های نوآورانه و حاکمیت الکترونیکی را تشویق کنند.

در این بیانیه آمده است: “با توجه به برنامه Aarogya Setu ، دولت تلاش کرده است تا تمام اطلاعات مربوط به آن را به اشتراک بگذارد.”

Aarogya Setu توسط دولت هند در 2 آوریل با مشارکت فعال بهترین افراد از صنعت ، دانشگاه و دولت هند که به طور شبانه روزی برای ساخت یک برنامه قوی ، مقیاس پذیر و امن کار می کنند ، راه اندازی شد.

READ  مدل AI از اسکن شبکیه برای پیش بینی بیماری آلزایمر ، Health News ، ET HealthWorld استفاده می کند

این برنامه اکنون توسط مرکز ملی انفورماتیک (NIC) نگهداری و پشتیبانی می شود.

“برنامه Aarogya Setu به شفاف ترین روش توسعه یافته است و تمام جزئیات و اسناد از جمله سیاست حفظ حریم خصوصی و دسترسی به داده ها و پروتکل های اشتراک دانش Aarogya Setu در پورتال Aarogya Setu بارگذاری شده است.

“این پورتال دارای تمام جزئیات مربوط به برنامه از جمله مواردی در مورد نحوه کارکرد برنامه ، به روزرسانی های COVID-19 و اینکه چرا باید از Aarogya Setu استفاده شود. این برنامه توسط بیش از 16.43 کاربر کرور بارگیری شده و تلاش های سلامت خط مقدم را بسیار بیشتر کرده است. کارگران در مبارزه با COVID-19 ، “در بیانیه اضافه شده است.

هدف این برنامه کمک به مردم در شناسایی مخاطبین بلوتوث کاربران مثبت COVID-19 و هشدارهایی برای کمک به مردم در حفظ امنیت است.

“این مخاطبین بلوتوث بسته به میزان قرار گرفتن در معرض کاربران مثبت COVID-19 برای احتیاط ، قرنطینه یا آزمایش توصیه شده است.

“در میان کسانی که به آنها توصیه آزمایش شده است ، تقریباً 27 درصد آزمایش مثبت داشته اند. این در مقایسه با میزان مثبت مثبت 7-8 درصد بسیار بالاتر است. بنابراین ، کارآیی آزمایش با Aarogya Setu افزایش یافته است” گفت

رابط کاربری Aarogya Setu ITIHAS با داده های مکان به شناسایی نقاط در حال ظهور کمک کرده است که اقدامات پیشگامانه ای توسط مقامات و اداره بهداشت به منظور مهار گسترش ویروس انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *