مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دولت ماهاراشترا قوانینی را برای بیمارستانها صادر می کند تا برای موج دوم Covid آماده شوند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

دولت ماهاراشترا قوانینی را برای بیمارستانها صادر می کند تا خود را برای موج دوم Covid آماده کندبمبئی: اداره بهداشت عمومی ماهاراشترا مجموعه ای دقیق از دستورالعمل ها را صادر کرده است ، از جمله فرمولی برای استنباط تعداد تخت های تخمدان که باید عملیاتی نگه داشته شوند ، پیش بینی موج دوم عفونت ها. بر اساس میزان مثبت بودن و نمودار موجود Covid ، ایالت گفته است که مناطق باید 20-60٪ از تختخواب های خود را عملیاتی نگه دارند.

بخشنامه صادر شده در روز چهارشنبه می گوید مناطقی که میزان مثبت آنها کمتر از 7٪ است باید حداقل 5-7 بیمارستان اختصاصی Covid را در حال اجرا نگه دارند که به 20٪ از کل تخت های Covid تبدیل می شود. مناطقی که نرخ مثبت آنها بیش از 7٪ و حداکثر 10٪ است باید حداقل 40٪ تخت های Covid را با رزرو کالج های پزشکی دولتی و هر یک از بیمارستان ها در تالوکا در دسترس داشته باشند. برای مناطق با نرخ مثبت 11-15 11 ، حداکثر 60 beds تخت های Covid باید عملیاتی شوند. و در بیمارانی که میزان مثبت آنها 16-20٪ است ، از مقامات خواسته شده است که علاوه بر نگهداری حداکثر 60٪ تختخواب در مراکز Covid ، کلیه بیمارستانهای چند تخصص را فعال کنند.

دکتر Pradeep Awate ، افسر نظارت دولتی ، که اینها را به عنوان راهنماهای گسترده توصیف می کند ، گفت که مناطق می توانند بسته به روند روزانه تنظیمات خود را انجام دهند. “با توجه به اینکه هر روز تعداد آنها کاهش می یابد ، بسیاری از بیمارستان های خصوصی شروع به جمع آوری اطلاعات برای تبدیل بیمارستان کوید به بیمارستان های غیر کوید می کنند. از این رو ، ما این فرمول را ارائه داده ایم تا در صورت مشاهده جهش ، مناطق بتوانند حداقل تخصیص تختخواب را ادامه دهند. ” دولت پیش بینی می کند که یک موج بعد از دیوالی یا زمانی در ژانویه رخ دهد.

READ  PMC ، Health News ، ET HealthWorld

این ایالت همچنین از نواحی خواسته است تا اطمینان حاصل کنند که 50٪ سهام دارویی مورد نیاز در مواردی که بالاترین حد خود را داشته اند ، همراه با موجودی بافر حداقل برای 15 روز دیگر در دسترس خواهد بود. همچنین از مناطق خواسته شده است تا اطمینان حاصل کنند که میزان نیاز و اکسیژن باید از نزدیک کنترل شود.

در دستورالعمل ها ، در صورت معالجه بیماران Covid ، نیاز به اکسیژن در بیمارستان های خصوصی نیز باید در نظر گرفته شود. و شماره تماس آمبولانس ها باید در دسترس عموم قرار گیرد. یک مقام ارشد FDA گفت: نیاز اکسیژن از پایان سپتامبر به شدت کاهش یافته است. وی گفت: “همچنین ، بیشتر کالج های پزشکی مخازن اکسیژن مایع را در محل خود نصب کرده اند.”

این ایالت همچنین از دولت های محلی خواسته است تا اطمینان حاصل کنند که همه کسانی که در حین بررسی های خونه به خونه گزارش بیماری های مشترک را داده اند ، تحت نظارت قرار گیرند. این ایالت بیش از 23 میلیون نفر از جمعیت مورد بررسی را پیدا کرده است که با دیابت ، فشار خون ، بیماری قلبی ، سرطان و سایر بیماری ها زندگی می کنند.

راجش توپ وزیر بهداشت عمومی گفت که این کشور برای موج دوم آماده است. با این حال ، وی خواستار انطباق با پروتکل های Covid برای اطمینان از کمترین افزایش در موارد شد. توپ گفت: “ما 25000 مورد را در طول روز در ایالات متحده مشاهده كرده ایم. ما آمادگی داریم در صورت لزوم 10-20٪ موارد دیگر را رسیدگی كنیم.”

READ  Harish Manian ، مدیر عامل ، MGM Healthcare ، Chennai ، Health News ، ET HealthWorld

وی افزود که با باز کردن قفل ، مردم برای کار بیرون می آیند اما آنها هنجارهای پوشاندن و فاصله گیری اجتماعی را دنبال می کنند. وی گفت احتمال کمی وجود دارد که دولت موج دوم را ببیند ، اما به دلیل افت دما ، لازم است هوشیار باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *