مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دکتر ردی برای آزمایش فاز 3 Covid داروی سرطان ، سلامت نیوز ، ET HealthWorld تکان می دهد

1 min read

دکتر ردی برای آزمایشات فاز 3 Covid داروی سرطان تکان می خوردNEW DELHI: آزمایشگاه های دکتر ردی برای انجام آزمایشات بالینی فاز 3 داروی بالقوه سرطانی که در بیماران Covid-19 در طول آزمایشات فاز 2 اثربخشی نشان داد ، موفق به کسب تأیید شده اند.

کمیته تخصصی موضوع ، که به کنترل کننده داروی عمومی هند در مورد برنامه هایی که به دنبال تأیید داروهای جدید ، آزمایشات بالینی و واکسن ها هستند ، مشاوره می دهد ، با توجه به شرایط خاص ، اجازه انجام آزمایشات فاز 3 را توصیه می کند.

این دارو ، پودر خوراکی 2-Deoxy-D-Glucose ، که 2-DG نیز نامیده می شود ، با جلوگیری از عرضه مولکولهای گلوکز به سلولهای سرطانی کار می کند. بدون گلوکز ، این سلول ها می میرند.

کمیته از دکتر ردی خواست تا یک مانیتور پزشکی برای هماهنگی و نظارت بر آزمایش در همه سایتها تعیین کند. گفته می شود که مرگ و میر 28 روزه باید به عنوان یکی از نقاط پایان اثربخشی در نظر گرفته شود.

مطابق صورت جلسه مورخ 29 اکتبر ، که ET بررسی کرد ، “اگر شرکت قصد انجام تجزیه و تحلیل موقت را دارد ، توجیه آن به همراه یک برنامه آماری دقیق باید برای بررسی بیشتر توسط کمیته ارائه شود.”

با این حال ، کمیته پیشنهادی را که دکتر ردی خواستار تأیید استفاده محدود از پودر خوراکی 2-Deoxy-D-Glucose برای بیماران Covid-19 بود ، رد کرد. این دارو برای درمان سرطان تأیید نشده است.

این شرکت آزمایشات فاز 2 داروی 2-DG را با انستیتوی پزشکی هسته ای و علوم متفقین ، بخشی از سازمان تحقیق و توسعه دفاع انجام داده است.

READ  معدود داروهایی که در ابتدا برای درمان کووید مورد استفاده قرار می گرفتند ، زمان را تحمل می کنند ، Health News ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *