مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

رئیس موسسه سرم ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

هند ماه آینده 100 میلیون واکسن AstraZeneca Covid دریافت خواهد کرد: رئیس موسسه سرمتوسط کریس کی

بزرگترین سازنده واکسن در جهان در حال افزایش تولید عکس Covid-19 AstraZeneca Plc است ، با هدف آماده سازی 100 میلیون دوز تا دسامبر برای تلقیح تلقیح که می تواند در همان ماه در سراسر هند آغاز شود.

اگر آدار پونوالا گفت ، اگر داده های مرحله آخر آزمایش نشان دهد که نامزد AstraZeneca از ویروس محافظت مثر می کند ، م Instituteسسه سرم هند با مسئولیت محدود – که برای تولید حداقل یک میلیارد دوز همکاری می شود – ممکن است مجوز اضطراری را از دهلی نو دریافت کند. ، مدیر ارشد اجرایی شرکت خانوادگی مستقر در شهر غربی پونا.

پونوالا روز پنجشنبه در مصاحبه ای گفت که این مبلغ اولیه به هند می رود. تصویب کامل در اوایل سال آینده امکان توزیع به صورت 50-50 با ملت آسیای جنوبی و Covax را فراهم می کند ، سازمان مورد حمایت سازمان بهداشت جهانی که اقدام به خرید عکس برای کشورهای فقیر می کند. سرم که با پنج توسعه دهنده ارتباط برقرار کرده است ، در دو ماه گذشته تاکنون 40 میلیون دوز واکسن AstraZeneca ساخته است و قصد دارد بزودی تولید مدعی Novavax Inc را آغاز کند.

پونوالا 39 ساله گفت: “ما کمی نگران بودیم که این یک خطر بزرگ است.” اما عکس های AstraZeneca و Novavax “بسیار خوب به نظر می رسند.”

ما در حال آماده سازی امکان واکسیناسیون در مقیاس بزرگ از اوایل دسامبر هستیم و هنگامی که انگلیس مجوز اضطراری خود را صادر کند ، سرم همان داده ها را به همتایان هندی ارسال می کند.پاسکال سوریوت ، مدیرعامل AstraZeneca

شتابزدگی اعتماد Poonawalla را به یکی از اصلی ترین پیشگامان واکسن نشان می دهد. مدیرعامل AstraZeneca ، پاسکال سوریوت گفته است که او در حال آماده شدن برای احتمال واکسیناسیون در مقیاس بزرگ از اوایل ماه دسامبر است و پس از اعطای مجوز اضطراری خود از سوی انگلیس ، سرم داده های مشابه را به همتایان هندی ارائه می دهد.

READ  Gland Pharma انتظار دارد تا ماه نوامبر صادرات واکسن Sputnik Light تک شات را آغاز کند ، Health News ، ET HealthWorld

تولیدکنندگان دارو در حال حاضر اطلاعاتی را دریافت می کنند که نشان می دهد نامزدهای واکسن آنها چقدر خوب کار می کند ، اما با رسیدن به مراحل نهایی مسابقه جهانی برای یافتن یک ضربه موثر علیه این عوامل بیماری ، موانع زیادی باقی مانده است. Astra و توسعه دهنده همکاری دانشگاه آکسفورد هنوز هم باید نتایج آزمایش را ببینند. و حتی اگر واکسن آنها م effectiveثر واقع شود و از طرف تنظیم کننده گان تکان بخورد ، س overالاتی در مورد توزیع آسان و سریع عکس وجود دارد.

Poonawalla دوباره تأکید کرد که واکسیناسیون کل جهان تا سال 2024 و به دلیل کاهش قیمت و تولید موانع ، دو سال طول می کشد تا شاهد کاهش واقعی عفونت ها باشیم.

پس از گفتگو با دولت ، پوناوالا گفت که از برنامه هایشان برای دریافت واکسن های اولیه به کارگران آسیب پذیر و خط مقدم اطمینان دارد. این چالش برای دستیابی به جمعیت 1.3 میلیارد نفری هندوستان خواهد بود ، به ویژه در دهات وسیعی که سیستم تلقیح گذشته به دلیل شبکه های بهداشتی ناچیز با مشکل روبرو شده اند.

وی گفت AstraZeneca نسبت به یک کاندیدای رقیب از شرکت های Pfizer Inc و BioNTech SE اختلاف قابل توجهی دارد که این هفته با بیان اینکه بیش از 90٪ در جلوگیری از عفونت های Covid-19 موثر است ، عناوین اصلی را به دست آورد. برای انتقال و ذخیره آن واکسن در دمای 70- درجه سانتیگراد ، به زیرساخت های زنجیره ای سرد نیاز است. پوناوالا گفت در مقایسه با محصولاتی که شرکت وی تولید می کند و می تواند در دمای یخچال ذخیره شود ، استفاده از آن در مقیاس “برای اکثر مردم جهان” غیرممکن است.

READ  AstraZeneca در مورد واکسن Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld می گوید ، کامل نیست ، اما زندگی را نجات می دهد

وی درباره شلیک Pfizer گفت: “من فکر نمی کنم حتی 90٪ کشورها بتوانند آن را بگیرند ، زیرا شما فقط در همه جا فریزرهای عمیق ندارید.” “در یک بیماری همه گیر ، همیشه به یاد داشته باشید که سادگی اصلی است.”

برای هند ، که در تلاش برای مهار دومین شیوع Covid در جهان است ، مذاکرات با موسسه سرم در مورد قیمت گذاری واکسن برای تلاش های کشور برای خروج از بیماری همه گیر محوری خواهد بود.

دهلی نو ماه گذشته حدود 50000 کرور (7/6 میلیارد دلار) واکسن اختصاص داده است. با این حال ، در ماه سپتامبر ، پونوالا استدلال کرد که هند به 80000 کرور روپیه نیاز دارد. پوناوالا از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

سوال سریع آیا دولت هند طی یک سال آینده 80،000 کرور در دسترس خواهد داشت؟ زیرا این همان چیزی است کهMoHFW_INDIA برای خرید و توزیع واکسن به همه در هند نیاز دارد. این چالش بعدی است که باید برای مقابله با آن تلاش کنیم. PMOIndia – Adar Poonawalla (adarpoonawalla) 26 سپتامبر 2020

Poonawalla در حال گرفتن یک قمار بزرگ مالی است. موسسه سرم که در جهان کم حجم و گسترده واکسن فعالیت می کند ، در سال 1966 توسط پدر میلیاردر پونوالا ، کوروش تاسیس شد – 170 کشور را سالانه بیش از یک میلیارد عکس برای بیماری هایی مانند سرخک و اوریون تأمین می کند.

پونوالا گفت ، نزدیک به 300 میلیون دلار از پول این شرکت در تولید اولیه سرمایه گذاری شده است. بنیاد بیل و ملیندا گیتس و گاوی ، اتحاد واکسن ، همچنین 300 میلیون دلار در سال جاری کمک کرده اند و 200 میلیون دوز را برای تلاش کوواکس اختصاص داده اند. این مبلغ حدود 200 میلیون دلار باقی مانده است تا بتواند هزینه برنامه ریزی شده سرم را جبران کند.

READ  پسر هاریانا مبتلا به آنفولانزای مرغی در مرغ فروشی آلوده شده است؟ ردیابی مورد دیگری پیدا نمی کند ، Health News ، ET HealthWorld

پونوالا گفت: “من هم اکنون به همه آن نیاز ندارم ، سرمایه ای که در حال حاضر مستقر کرده ایم به اندازه کافی است.” سرم همچنین برای تعهد پیشرفته در حال مذاکره با هند است. “من فکر می کنم در یکی دو ماه آینده کاملاً بزرگ سرمایه گذاری می شوم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *