مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

رئیس AIIMS ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

عکس AP / رحمت گل ، پرونده
عکس AP / رحمت گل ، پرونده

دهلی نو: با وجود جهش های مختلف SARS-CoV-2 در آینده نزدیک ، ممکن است نیازی باشد که کشور دوزهای تقویت کننده با واکسن های نسل دوم Covid-19 را اتخاذ کند ، گفت: موسسه علوم پزشکی All India (AIIMS) ) رئیس دکتر رندیپ گولریا.

“به نظر می رسد که ما احتمالاً به دوز تقویت کننده واکسن نیاز داریم زیرا با گذشت زمان میل به کاهش سیستم ایمنی بدن می شود. مصونیت رو به زوال است. ما دوست داریم دوز تقویت کننده ای داشته باشیم که انواع مختلف ظهور را پوشش دهد. “دکتر گولریا گفت.

وی در ادامه اظهار داشت که دوز تقویت کننده یک واکسن نسل دوم خواهد بود.

“ما واکسن های نسل دوم خواهیم داشت که از نظر مصونیتی که می دهند ، پوشش انواع جدید و اثربخشی کلی بهتر ، بهتر است. مسیرهای واکسن تقویت کننده در حال حاضر ادامه دارد. احتمالاً تا پایان امسال به دوز تقویت کننده نیاز خواهید داشت. اما این فقط زمانی است که جمعیت واکسینه شود ، سپس مرحله بعدی استفاده از یک دوز تقویت کننده است. “دکتر گولریا گفت.

مدیر AIIMS خبر داد ، آزمایشات کواکسین بهارات Biotech برای کودکان در حال حاضر در دست انجام است و انتظار می رود نتایج تا سپتامبر منتشر شود.

وی گفت: “واكسن های مربوط به كودكان باید در حال حاضر منتشر شود ، زیرا آزمایش های موجود در هند در واكسن های موجود در هند وجود دارد.

این آزمایش در سه مرحله با تفکیک کودکان در گروه ها با توجه به سن آنها انجام می شود. اولین آزمایش در گروه سنی 12 تا 18 سال و به دنبال آن گروه سنی 6-12 سال و 2 تا 6 سال که در حال حاضر تحت آزمایش هستند ، آغاز شد.

READ  تخت های تهویه 60٪ پر است ، اما میزان بهبودی خوبی دارد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

وی همچنین گفت که زیدوس کادیلا داده های مربوط به کودکان را برای واکسن Covid-19 آنها درج کرده است. واکسن زیدوس کادیلا همچنین شامل کودکان شده و اطلاعات آنها در حال حاضر موجود است. آنها قبلاً درخواست مجوز استفاده اضطراری کرده اند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *