مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

روسیه ادعاهای مایکروسافت در مورد حملات سایبری مراقبت های بهداشتی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld را رد می کند

1 min read

روسیه ادعاهای مایکروسافت در مورد حملات سایبری مراقبت های بهداشتی را انکار می کندمسکو: مسکو روز سه شنبه با قاطعیت ادعای مایکروسافت مبنی بر اینکه روسیه در پشت حملات سایبری به شرکت های تحقیق کننده واکسن و درمان ویروس کرونا بوده است ، با رد این که این یک گوسفند است ، رد کرد.

سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه به خبرگزاری دولتی ریا نووستی گفت که “مقصر دانستن حملات سایبری به مسکو” “از نظر سیاسی” مد شده است.

روسیه در ماه آگوست اعلام کرد که اولین واکسن ویروس کرونا را در جهان ، Sputnik V – به نام ماهواره دوران اتحاد جماهیر شوروی – ثبت کرده است ، اما این کار را قبل از آزمایش های کلینیکی در مقیاس بزرگ انجام داد.

در اکتبر ، رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اعلام کرد که روسیه دومین واکسن ویروس کرونا را نیز به نام EpiVacCorona ثبت کرده است.

ریابکوف گفت: “ما به چیزی غیر از رویکرد عادی در قبال پروژه هایی که قبلاً در روسیه داریم و از جمله در همکاری با شرکای خارجی ترویج می دهیم ، نیازی به چیزی نداریم.”

ریابکوف همچنین ادعا کرد که شرکت های روسی اغلب به اهداف حملات سایبری خارجی تبدیل می شوند.

وی گفت: روسیه و ایالات متحده باید به متخصصان اجازه دهند تا موضوع را بررسی كنند.

ریابکوف افزود: “با این حال ، واشنگتن با اصرار از چنین گفتگویی دور شده است.”

هفته گذشته ، مایکروسافت خواستار سرکوب حملات سایبری شد که توسط ایالت ها و “بازیگران بدخیم” انجام شد ، پس از هک کردن هک ها ، سازمان های بهداشتی را که با ویروس کرونا ویران می کنند ، مختل کرد.

READ  رشد در پزشکی از راه دور باعث کاهش وابستگی به همسران ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

این غول فناوری آمریکایی گفت این حملات از طرف روسیه و کره شمالی صورت گرفته است.

کرملین پیش از این ادعاهای ایالات متحده مبنی بر اینکه اطلاعات نظامی روسیه در پشت حملات سایبری با هدف قرار دادن شبکه برق اوکراین ، انتخابات فرانسه 2017 و بازی های المپیک زمستانی 2018 وجود داشت ، آنها را “روس هراسی” توصیف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *