مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

زوم ویژگی های جدیدی را برای مشتریان مراقبت های بهداشتی ، Health News ، ET HealthWorld اعلام کرده است

1 min read

زوم ویژگی های جدیدی را برای مشتریان مراقبت های بهداشتی اعلام می کندزوم با هدف سهولت در برقراری ارتباط با پزشکان و جامعه پزشکی از ویژگی های جدیدی برای مشتریان مراقبت های بهداشتی خود خبر داده است. سازمان هایی که دارای مجوز Zoom for Healthcare هستند ، تحت توافق نامه به روز شده وابستگی تجاری (BAA) خود می توانند به ویژگی ها و محصولاتی مانند Zoom Chat ، ضبط ابری برای برنامه های بالینی و Zoom Phone دسترسی داشته باشند.

طبق زوم ، مجوز BAA مزایای زیادی را به مشتریان ارائه می دهد. این موارد عبارتند از: فعال کردن زوم تلفن ، بزرگنمایی ابر تلفن VoIP راه حل تلفن با صدای امن HD ؛ ارسال ، ضبط و تفویض تماس و رونویسی پست صوتی ؛ از زوم چت برای برقراری ارتباط سریع و ایمن با همکاران ، در محل کار یا در حال حرکت استفاده کنید. جلسات بزرگنمایی را به ابر ضبط کنید. و یک مکان امن برای اطلاعات بهداشتی بیمار و گزارش گیری در داشبورد سرپرست فراهم کنید.

جدا از این ، زوم همچنین ادعا می کند که سرویس بهداشتی جدید از نظر استانداردهای HIPAA ایمن است. ضمانت های حفاظتی عبارتند از: داده های در حال حرکت در لایه برنامه با استفاده از Advanced Encryption Standard (AES) رمزگذاری می شوند. رمزگذاری گپ زوم پس از فعال شدن ، امکان برقراری ارتباط ایمن را فراهم می کند که فقط گیرنده مورد نظر می تواند پیام را بخواند. سایر ویژگی ها اجازه ورود به جلسه شرکت کنندگان با ورود فردی یا گروهی ، “اتاق های انتظار” ، رمزهای عبور جلسه و عملکرد اتاق قفل شده را می دهد.

READ  اقدامات سرطان به دلیل همه گیری به تأخیر افتاد ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *