مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

سیستم کار هند برای مقابله با مسائل ناشی از کوید ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld به یک تحول دیجیتالی احتیاج دارد.

1 min read

سیستم کار هند برای مقابله با مسائل ناشی از Covid نیاز به یک تحول دیجیتالی داردبمبئی: در زمانی که نیروی کار هند بیشترین لرزش را از بیماری همه گیر کوید دریافت کرد ، برای حل این مشکل ، تحول دیجیتال در داده ها و تجزیه و تحلیل نیروی کار لازم است.

تحقیق Vivek Agarwal ، Partner ، IGH ، KPMG در هند گفت ، تجزیه و تحلیل داده های بازار کار می تواند به شناسایی و درک مسائل در بازار کار ، تصمیم گیری آگاهانه ، عینی و ارزیابی هزینه ها در مقابل مزایای سیاست ها ، اقدامات و برنامه ها کمک کند.

استدلال Agarwal مداخلات کلیدی خاصی است که می تواند به دیجیتالی سازی اقتصاد کار کمک کند. برخی از مداخلات کلیدی شامل یکپارچه سازی داده ها ، MIS و داشبورد یکپارچه ، مدیریت چرخه عمر کار ، نقشه برداری مهارت ها و خواستگاری است.

همانطور که در مقاله تحقیق با توجه به اینکه بیشتر داده ها به صورت آنلاین در حال حرکت هستند ، یک سیستم اطلاعات جامع جامع با رابط های مختلف (جداگانه برای هر موضوع مانند اشتغال زنان ، کار کودکان ، وضعیت اشتغال و بیکاری ، CPI و غیره) یک روش کارآمد برای ردیابی داده های جمع آوری شده از چندین منبع است .

“دیجیتالی کردن روند جمع آوری داده ها ، استخراج بینش از طریق تجزیه و تحلیل ، پیش بینی روند ، شناسایی شکاف مهارت ها ، ارائه محتوا و مهارت های نقشه برداری با مشاغل مناسب می تواند به رفع کسری کار ما کمک کند. با توجه به این تغییرات ، اکوسیستم کار دیجیتال قرار است نقشی اساسی در تحول هند به سمت خوداتکایی داشته باشد. “

READ  منبع ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *