مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

شالبی دارایی های کاشت را از ارتوپدی اجماع با 85 کرور Rs ، Health News ، ET HealthWorld خریداری می کند

1 min read

شالبی دارایی های کاشت را از ارتوپدی اجماع به مبلغ 85 کرور بدست می آورداحمدآباد (گجرات): بیمارستان چند تخصصی شالبی روز شنبه گفت كه توافق نهایی برای خرید دارایی های خاص از ارتوپدی Consensus Orthopedics مستقر در كالیفرنیا را برای پرداخت نقدی 11.45 میلیون دلار (حدود 85 کرور روپیه) منعقد كرده است.

این دارایی ها توسط Shalby Advanced Technologies Inc ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Mars Medical Devices خریداری شده است که به نوبه خود یک شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت Shalby است.

اجماع کاشت و ابزارهای ارتوپدی را با فروش عمده در آمریکای شمالی طراحی و تولید می کند. مشتریان اصلی شامل بیمارستان ها ، جراحان و توزیع کنندگان عمده فروشی هستند.

این شرکت بیش از 1.6 میلیارد روش تعویض مشترک با فراخوان صفر به پایان رسانده است.

دارایی های به دست آمده عمدتاً از موجودی و تجهیزات و تجهیزات تشکیل شده است. موجودی محصولات شامل سیستم های زانو ، سیستم های زانو بلبرینگ متحرک ، سیستم های ران و سیستم های زانو تجدید نظر می شود.

کارخانه و تجهیزات تولید شامل ماشینکاری و اتمام (60000 قطعه در سال) ، بازرسی (75000 تا 80،000 قطعه در سال) و تمیز کردن ، بسته بندی و عقیم سازی (اجزای 1.5 لک در سال) است.

شالبی با 15 درصد سهم بازار در بیمارستان های خصوصی که جایگزین مفصل می شوند ، یک بیمارستان پیشرو در جراحی های تعویض مفصل ران و زانو است.

ویکرام شاه ، رئیس هیئت مدیره گفت: “این خرید یک نقطه عطف استراتژیک در تاریخ شالبی است و به ما امکان می دهد تجارت اصلی خدمات بهداشتی بیمارستان را به محصولات مرتبط با رشد و کاشت ایمپلنت تبدیل کنیم.”

READ  چه اتفاقی برای پزشکی می افتد که در برابر تبدیل شدن به یک ماشین درآمدزا مقاومت می کند ، Health News ، ET HealthWorld

وی در بیانیه ای گفت: “همكاری بین مشاغل جذاب بوده و فوراً منافع حاصل از تأمین ایمپلنت های كیفیت را در سراسر گروه بیمارستانی ما برمی گرداند. این توسعه شركت كاملاً مطابق با استراتژی اعلام شده برای رشد تجارت ارتوپدی ماست.”

پیش بینی می شود این معامله در سال مالی 2023 به میزان درآمد تمام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *