مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

شرکت های دارویی هند امیدوارند که بایدن برای داروهای “ساخت آمریکا” فشار نیاورد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

شرکت های دارویی هند امیدوارند که بایدن برای تهیه داروهای بمبئی | دهلی نو: تولیدکنندگان بزرگ داروهای عمومی هند که 60 درصد درآمد حاصل از صادرات خود را به ایالات متحده وابسته اند امیدوارند که فرصت رشد آنها در بزرگترین بازار دارویی جهان تحت ریاست جمهوری جو بایدن بهبود یابد.

این صنعت از نزدیک می بیند که رئیس جمهور منتخب در مورد صنعت داروی عمومی چه موضعی اتخاذ خواهد کرد و امیدوار است که وی رئیس جمهور دونالد ترامپ برای تهیه داروهای “ساخته شده در آمریکا” را دنبال نکند.

دینش دوآ ، رئیس شورای ارتقاport صادرات دارویی به ET گفت: “اوباماکر (قانون مراقبت مقرون به صرفه که هدف آن فراهم کردن پوشش بیمه درمانی با قیمت مناسب برای همه شهروندان ایالات متحده است) دوباره در کانون توجه قرار خواهد گرفت ، که این امر باعث رشد بیشتر صنعت دارو در هند می شود.”

نماینده دیگر یک گروه لابی داروسازی هند گفت که این روزهای ابتدایی است و هر گونه تأثیر دولت جدید بر این صنعت تنها پس از ژانویه 2021 مشاهده خواهد شد.

در حالی که موضع ترامپ در مورد ارزانتر کردن داروها برای آمریکایی ها از صنعت تولید عمومی پشتیبانی می کند ، سخنان وی در مورد تصویب دستورالعمل ساخت داروها به صورت محلی صنعت ژنریک هند را درگیر کرده است.

رئیس جمهور مستعفی در ماه آگوست با صدور یک دستورالعمل ، به آژانسهای فدرال درگیر در تهیه داروهای ضروری ، اقدامات متقابل پزشکی و ورودیهای اساسی گفت: “خرید اینگونه اقلام را از تولیدکنندگان داخلی در اولویت قرار دهید تا وابستگی کشور به تولیدکنندگان خارجی کاهش یابد”. این اداره همچنین از این ادارات و سازمان ها خواست تا نقاط ضعف موجود در زنجیره های تأمین کشور برای این محصولات را شناسایی کنند.

READ  VINS Bioproducts برای شروع آزمایشات بالینی VINCOV-19 ، یک محصول درمانی علیه ویروس کرونا ، سلامت نیوز ، ET HealthWorld با DCGI سر تکان می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *