مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

صندوق PE Creador برای فروش سهام Corona Remedies؛ چشم 2،400 روپیه ارزیابی ارز ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

صندوق PE Creador برای فروش سهام Corona Remedies؛  چشم 2،400 روپیه ارزیابیشرکت سرمایه گذاری خصوصی Creador مستقر در کوالالامپور آماده است تا از سرمایه گذاری خود در تولیدکننده دارو Corona Remedies مستقر در گجرات درآمد کسب کند. افراد مختلفی که از این توسعه آگاه بودند ، کلودور بحث خود را با وجوه مختلف PE آغاز خواهد کرد تا 20٪ سهام خود را در کرونا به قیمت 400-450 کرور بفروشد.

Spark Capital به صندوق PE برای فروش سهام مشاوره می دهد. انتظار می رود ارزش معامله پیشنهادی کرونا در حدود 2000-2400 کرور باشد.

در سال 2016 ، کریدور برای خرید سهام اقلیت حدود 1200 کرور در کرونا سرمایه گذاری کرد.

هنگامی که با او تماس گرفتند ، سخنگوی Creador از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

Corona در سال 2004 گنجانیده شده است ، داروهایی در بخشهای درمانی مانند دیابت قلب ، مواد مغذی ، زنان ، ارتوپدی و کودکان دارد.

در گذشته اخیر ، Corona Remedies مستقر در احمدآباد حضور خود را از طریق خریدهای متعدد گسترش داده است. در سال 2017 ، آن چهار مارک دارویی GlaxoSmithKline – Dilo-BM ، Dilo-DX ، Stelbid و Vitneurin به دست آورد. دو مارک از Abbott India – طیف وسیعی از محصولات Obimet و Thyrocab در سال 2018 خریداری شد. دو ماه پیش ، Corona Remedies سهام اقلیت تولید کننده هورمون API La Chandra Pharmalab را به دست آورد.

Creador در سال 2011 توسط برهمال واسودوان – مدیرعامل سابق ChrysCapital تاسیس شد ، در شرکت های آسیای جنوبی و جنوب شرقی سرمایه گذاری می کند. این شرکت 565 میلیون دلار برای صندوق چهارم خود ، Creador IV جمع آوری کرده است.

READ  دانشمندان سیستم جدید استنشاق واکسن ها ، Health News ، ET HealthWorld را ایجاد کردند

علاوه بر کرونا ، کریدور از طریق سرمایه گذاری در Paras Healthcare ، یک زنجیره بیمارستانی متمرکز در شمال هند ، در فضای بهداشتی هند نیز قرار گرفته است. کریدور همچنین در خدمات مالی Ujjivan ، شرکت هولدینگ بانک مالی کوچک Ujjivan و Kogta Financial ، یک شرکت مالی غیر بانکی (NBFC) سرمایه گذاری کرده است.

اگرچه هر بخشی از بیماری همه گیر کرونا مورد آسیب قرار گرفته است ، اما داروها همچنان مقصد مورد علاقه سرمایه گذاری در بودجه های PE هستند. اندازه معاملات PE در داروخانه در سال 2020 دو برابر شده است ، در مقایسه با سال گذشته.

در سال 2020 ، هند شاهد خریدهای بزرگ PE در بخش های دارویی و بهداشتی به ارزش 1.7 میلیارد دلار بوده است.

در ماه ژوئن ، کارلایل توافق کرد که 20 درصد سهام دارویی گروه پیرامال را با قیمت حدود 3700 کرور خریداری کند و کارلایل نیز 74 درصد سهام شرکت دارویی متمرکز بر بهداشت حیوانات SeQuent Scientific را با قیمت حدود 1580 کرور در ماه مه انتخاب کرد.

غول سهام خصوصی KKR آمریکا در هفته اول ماه جولای با پرداخت 3،100 کرور ، حدود 54 درصد سهام تولید کننده داروی مستقر در بمبئی JB Chemicals & Pharmaceuticals را به دست آورد. صندوق آمریکایی Advent International همچنین در ژوئیه سهام کنترل تولید کننده API مستقر در حیدرآباد Ra Chem Pharma را به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *