مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

قیمت کلاهک NPPA برای 5 دستگاه پزشکی برای مدیریت مقرون به صرفه و بهتر COVID-19 ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

عکس AP / ماتیلد کمپودونیکو
عکس AP / ماتیلد کمپودونیکو

با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 و ادامه تقاضا برای تجهیزات پزشکی ، سازمان ملی قیمت گذاری دارو (NPPA) حاشیه تجارت پنج دستگاه پزشکی را تا 70 درصد در سطح Price to Distributor (PTD) ، که شامل نبض است ، محدود کرد. اکسی متر ، دستگاه کنترل فشار خون ، نبولایزر ، دماسنج دیجیتال و گلوکومتر.

منصوخ مانداویا ، وزیر بهداشت اتحادیه ، در یک توییت اطلاع داد ، “به خاطر منافع عمومی بیشتر ، دولت حاشیه تجارت پنج دستگاه پزشکی را محدود می کند که از 20 ژوئیه لازم الاجرا است. این قیمت دستگاه های پزشکی را به شدت کاهش می دهد.”

مطابق با این ، در مجموع 684 محصول و مارک از این تجهیزات پزشکی و 620 محصول یا مارک دیگر ، تجدید نظر در MRP را به سمت پایین گزارش کرده اند.

تمام مارک های داخلی و وارداتی تجدید نظر در MRP را به سمت پایین نشان داده اند. حداکثر تجدید نظر در پایین توسط مارک وارداتی Pulse Oximeter گزارش شده است که کاهش Rs را نشان می دهد. 2،95،375 در واحد. به دنبال دستگاه کنترل فشار خون و نبولایزر

به منظور نظارت و اجرای این محدودیت ، MRP تجدید نظر شده برای کنترل و اجرا با کنترل کنندگان مواد مخدر ایالتی به اشتراک گذاشته شده است.

READ  SC ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *